Зебра. До чого сниться Зебра

Через чорно-білого забарвлення зебра вважається символом людського життя, в якій смуга радощів і благополуччя чергується з періодом смутку і невезіння.

Якщо ви бачите зебру в зоопарку або просто за ґратами — то це означає, що в даний період життя ви перебуваєте під впливом якоїсь людини, залежите від нього, хоча і не помічаєте свого підлеглого становища.

Годувати зебру з рук — наяву вам потрібно якась частка самовпевненості, навіть самовпевненості, щоб отримати бажане, оскільки за допомогою ввічливості і передбачливості ви нічого не доб’єтеся.

Бачити себе в сні верхи на зебрі — такий сон пророкує, що незабаром перед вами постане складне питання, і все буде залежати тільки від вас, слід прислухатися до свого внутрішнього голосу, щоб зробити правильний вибір.

Сон, в якому ви бачите мертву зебру — поганий знак, що передвіщає невдачу і невезіння, з якими потрібно тільки змиритися і перечекати цей період.

Сонник Д.Лоффа
Сни про зебр — часто є відображенням відчуття непостійності, присутнього у вашій реальному житті. Ви можете сприймати себе як дві (або більше) чітко виражених особистості, які змагаються за переважання у вашій поведінці, моралі та інших життєвих ролях. Це особливо відноситься до осіб, які ведуть боротьбу, що займаються сумнівними з етичної точки зору справами, або тим, хто невірний по відношенню до інших.

Сонник від А до Я
Сон, в якому фігурує зебра — говорить про те, що, вставши перед вибором між добром і злом, ви повинні в першу чергу прислухатися до голосу своєї совісті.

Тікає від вас у сні зебра — свідчить про те, що ви відкинете спокуса, пов’язаний з ризиком, віддавши йому перевагу спокою, щоб не спокушати свою долю.

Сонник закоханих
Зебра — такий сон говорить про непостійність вашого партнера. Його не турбують ваші почуття, йому все одно, чи влаштовують вас нинішні відносини. З ним ви живете в постійній тривозі: що ще спаде йому на думку? Постійність панує тільки в ліжку, проте подібний союз завжди закінчується крахом, адже не можна жити одними сексуальними стосунками.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі