Земля. До чого сниться Земля

Побачити в сні родючу землю — хороший знак.

Якщо земля безплідна і кам’яниста — то провали і невдачі очікують вас.

Якщо ж вам сниться, що під час морського плавання ви раптом побачили землю вдалині — це прекрасний сон, що передвіщає раптові блискучі перспективи, що розкриваються перед вами.

Бачити свежевскопанной землю в саду — обіцяє вам процвітання і благополуччя.

Якщо ж ваш одяг забруднена землею — то вам доведеться покинути будинок, рятуючись від хвороби і переслідування закону.

Сонник Ванги
Побачити в сні гарну, родючу землю — пророцтво хорошого врожаю і безбідного життя.

Якщо ж вам приснилася пустельна земля — ​​то в майбутньому людство чекає страшний голод в результаті тривалої посухи.

Побачити в сні всю Землю в тріщинах — передвістя найсильнішого землетрусу, який віднесе сотні життів. Люди розгніваних Бога — і він розбурхає Землю.

Бачити у сні летить у напрямку до Землі куля — свідчення того, що незабаром перед вами прочиниться дивовижна таємниця. По всій видимості, ви вступите в контакт з жителями іншої планети, внаслідок чого повідаєте світу багато нового і цікавого.

Якщо вам приснилася покрита льодом Земля — ​​то в не настільки віддаленому часу нашу планету чекає обмерзання. Настане довга зима, і земля покриється крижаною кіркою на кілька років.

Бути уві сні на маленькому острові, на якому разом з вами знаходиться багато людей — передвістя демографічної кризи.

Відкрити у сні нову землю — знак удачі у всіх справах.

Сонник закоханих
Родюча земля — ​​передвіщає удачу в сердечних справах і міцний надійний шлюб.

Безплідна земля, на якій нічого не росте — передвіщає самотність і розлуку.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Земля у сні — відображає стан ваших справ і показує ваші перспективи.

Родючий ділянку землі — свідчить про те, що ваші поточні плани неодмінно приведуть до успіху, треба тільки не лінуватися і сміливіше братися за справу.

Якщо ділянка заріс бур’яном — це теж добрий знак. Сон показує, що вам доведеться як слід попотіти, проте нагородою за ваші старання буде неминуче зростання добробуту.

Бачити людей, розчищають ділянку родючої землі — є передвістям великого, хоча і не дуже швидкого успіху. Удача в справах буде супроводжувати вам.

Перекопаний ділянку землі, у вибоїнах і ямах — говорить про організаційні недоліки: ваші справи можуть просуватися з великими затримками і труднощами.

Сонник від А до Я
Копати у сні землю — передвіщає матеріальні вигоди. Бачити, як хтось копає або риє землю — до жалоби. Лежати у сні на землі — вас чекають дрібні неприємності, але в цілому життя буде здаватися вам прекрасною. Бачити у сні землю, покриту зеленню або мохом — передвіщає в недалекому майбутньому розбагатіти в результаті вигідного заміжжя.

Бачити у сні, як орють землю — передвіщає вам початок благородного, але, на жаль, невдячної праці. Орати землю самої — до хорошого врожаю на дачній ділянці. Копати у сні землянку або жити в ній — означає, що в реальному житті доведеться тугіше затягнути пояс і влізти в борги.

Свіжовикопані земля в саду або городі — передвіщає процвітання і благополуччя, у полі — початок ненадійного і занадто ризикованого підприємства. Жирна та родюча земля у вашому сні — хороший знак, що передвіщає достаток в будинку і стабільне зростання доходів. Заросла бур’яном та іншої бур’яном або зовсім безплідна кам’яниста або піщана земля — ​​передвіщає прикрі провали і невдачі буквально на кожному кроці.

Викопувати із землі дерен — до нової дружбу, витрушувати з дерну землю — виплачеться все очі, возити дерен — остерігайтеся поганих зв’язків. Бачити у сні земляні роботи на будівництві поблизу вашого житла — означає, що вас чекає відкриття: ваша суперниця живе майже по сусідству з вами.

Іти в сні по борозні — до появи нових обтяжливих турбот і перешкоди в коханні, якщо при цьому на вашу взуття налипає сира глиниста земля — ​​це віщує поява неприємних моментів у справі, яке ви тільки затіяли, а якщо земля тверда, прихоплена приморозки — значить, удача не забариться з’явитися до вас в образі коханого.

Копати у сні землю на кладовищі — наяву чийсь безчесний вчинок заподіє вам страждання. Забруднити землею свій одяг — говорить про те, що вам доведеться покинути будинок, рятуючись від хвороби або від закону. Бути засипаній землею — означає, що ви ось-ось готові вчинити непрощенну помилку, яку ваші недруги негайно використовують проти вас. Засипати у сні землею когось — означає, що тільки переступивши через свої принципи, ви зможете відчувати себе твердо стоїть на землі.

Бачити у сні, що ви падаєте з якоюсь висоти на землю — передвіщає ганьба, приниження і нужду. Бачити у сні всю земну кулю, як присутній у космічному просторі — наяву це віщує кругосвітній круїз. Якщо ж у сні ви ще й бачите обертання зірок навколо Землі — такий сон говорить про настання у вас сильного перевтоми.

Сонник Деніз Лінн
Земля — ​​цей образ символізує вашу заземленность, вашу міцну основу. Чи відчуваєте ви себе так, немов стоїте на твердій землі в житті? Якщо ні, почніть будівництво підтримують структур і запросіть в своє життя тих людей, які можуть допомогти вам.

Земля — ​​може символізувати земну і чуттєву частину вашої натури. Чи бажаєте ви стати більш земним? Або вам слід бути більш заземленим? Проводьте більше часу в саду. Ходіть босоніж по землі.

Сонник XXI століття
Бачити у сні зорану землю — до багатства; зарослу бур’яном — до бідності; відтанула після морозу — до удачі; занедбану — до втрат і неприємностей.

Ходити по землі і перевіряти її рихлість — значить, що майбутнє нову справу може виявитися дуже ризикованим.

Бачити, як орють землю, або самому орати — знак того, що незабаром вам запропонують вигідну роботу, підвищать на посаді або збільшать оклад.

Самому обробляти землю — до успіху в справах, прибутку і матеріального благополуччя.

Бачити у сні, як грунт роз’їла ерозія — означає, що вас можуть очікувати конфлікти в сім’ї, сварки через дрібниці.

Якщо уві сні ви бачили свою ділянку землі — значить, наяву вас чекає цікава робота, яка принесе вам і моральне задоволення, і матеріальний прибуток; чужу ділянку -Вас чекає невдала або непродумана трата грошей. Такий сон може також означати ваше бездіяльність, небажання докладати додаткові зусилля для досягнення поставленої мети.

Англійська сонник
Володіти уві сні землею — хороший знак. Він передвіщає Вам багатство і незалежне становище.

Побачити в сні, що Ви даєте повідомлення про продаж землі — до зміни місця проживання, можливо, до переїзду в іншу країну, а якщо Ви отримуєте уві сні повідомлення про податок та ін., То це до зміни Ваших справ в гіршу сторону.

Еротичний сонник Данилової
Приснився земля свідчить про те — що незабаром ви спробуєте замінити брак духовного спілкування, духовної близькості і розуміння плотськими утіхами з новим партнером. Вам слід зрозуміти, що ваші очікування марні, в душі ви прагнете до стабільності, а на ділі лише міняєте статевих партнерів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі