Жага. До чого сниться Жага

Якщо вам сниться, що ви відчуваєте спрагу — значить, ви прагнете до чогось недоступного вам зараз, але якщо ви уві сні угамуєте свою спрагу, випивши приємного і смачного напою. Ваші бажання будуть досягнуті.

Якщо ж ви бачите інших спраглих і втамовує свою спрагу — значить, ви насолодитеся розташуванням і приязню багатих і впливових людей.

Сонник Ванги
Сон, в якому ви бредете під палючими променями сонця в пошуках води — означає, що всі ваші думки і почуття спрямовані виключно на матеріальну сторону життя. Тому в реальності вам не вистачає духовного спілкування і підтримки.

У сні ви втамовує спрагу холодною джерельною водою — це знак духовного очищення і прощення.

Вас мучить спрага, але вода, яку ви п’єте, каламутна і брудна — цей сон є попередженням, так як в реальному житті ви схильні отримувати задоволення за всяку ціну. У даному сновидінні каламутна і брудна вода символізує такий страшний порок, як наркоманія. Вам слід бути обережніше, оскільки ви маєте схильність до цього страшного недугу.

Вам приснилася страшна посуха, люди вмирають від спраги, так як всі водойми пересохли і не можна знайти ні краплі води. За краплю води ви готові віддати все, що завгодно. Жага стає нестерпним, здається, що рот повен важкого і гарячого піску. Ви думаєте тільки про те, де знайти хоча б краплю цілющої вологи — це сновидіння віщує екологічну катастрофу. З кожним роком військова технологія стає все більш витонченою, і рано чи пізно це може закінчитися катастрофою не тільки для людства, а й для всієї планети.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви відчуваєте спрагу — означає, що ви прагнете домогтися любові одруженої людини.

Якщо ви втамувати спрагу уві сні — значить, ваші спроби увінчаються успіхом.

Якщо вам сниться, що відчувають спрагу і п’ють воду інші люди — значить, ваш обранець буде багатим і знатним людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Жага уві сні (якщо тільки це не пов’язано з реальною спрагою, мучить вас вночі) — є знаком ваших сильних пристрастей і бажань.

Не знайти у сні води, щоб задовольнити свою спрагу — знак того, що ваші пристрасті можуть абсолютно висушити і знесилити вас.

Бачити у сні вмираючих від спраги — також є попередженням про те, що надмірні емоції можуть позбавити вас сил. Постарайтеся вести свої справи більш спокійно і не піддавайтеся сильним бажанням.

Повністю задовольнити уві сні свою спрагу чистою, прохолодною водою — означає, що наяву ви близькі до того, щоб здійснити якесь заповітне бажання.

Сонник від А до Я
Випробовувати в сні сильну спрагу — передвістя сильного стомлення і хвороби. Вгамовувати уві сні спрагу чистою водою з криниці чи джерела — означає, що наяву вас чекають успіх і слава.

Якщо ви п’єте болотяну воду в спекотний полудень, не в силах перемогти свою спрагу — то наяву вам загрожує хвороба і будуть переслідувати невдачі.

Вгамувати свою спрагу уві сні — говорить про те, що вам вдасться досягти наміченої мети. Страждати уві сні від спраги й не бути в змозі її вгамувати — наяву все піде нанівець, успіх покине вас.

Бачити у сні людей, жадібно втамовує спрагу — наяву знайдете підтримку впливових спонсорів чи багатих меценатів.

Жіночий сонник
Жага уві сні — символізує прагнення до чогось недоступного для вас в даний момент.

Угамування спраги приємним, смачним напоєм — до виконання бажань.

Якщо ви п’єте холодну джерельну воду — це знак духовного очищення і прощення.

Якщо вода, яку ви п’єте, каламутна і брудна — це означає, що в реальному житті ви схильні отримувати задоволення за всяку ціну. Бережіться: такий сон може передвіщати небезпека або схильність до наркоманії.

Якщо ви бачите в сні інших спраглих і втамовує свою спрагу — ви знайдете розташування заможних і впливових людей.

Сонник XXI століття
Випробовувати в сні сильну спрагу — означає, що вам належить знайомство з лукавим людиною, яку ви довго будете вважати своїм другом.

Відчувати спрагу, пити і бути не в змозі напитися — передвістя ускладнень або труднощів у справах, якщо вам вдалося на піться — це знак майбутнього великого успіху, задоволення від зробленої роботи, як морального, так і матеріального.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі