Жайворонок. До чого сниться Жайворонок

Побачити летять жайворонків — означає високі цілі, досягнувши яких, ви позбудетеся від егоїзму і розвинете в собі добрі, привабливі якості розуму.

Почути їх спів з небес — знак того, що ви будете дуже щасливі, змінивши свій будинок, а ваш бізнес буде процвітати.

Побачити в сні жайворонків, які співають і падаючих на землю — означає, що, пристрасно бажаючи щастя, але не вміючи знайти шляхів до нього. Ви впадете в меланхолію.

Поранений чи мертвий жайворонок — передвіщає сум.

Вбити жайворонка — передвіщає, що ви образити невинного.

Якщо жайворонок, літаючи навколо, випадково падає на вас — це означає, що удача повернеться до вас обличчям.

Спіймати жайворонка в клітку — означає, що ви легко досягнете любові, пошани і поваги.

Побачити в сні клюють жайворонків — означає щедрий урожай.

Сонник закоханих
Якщо ви побачите у сні летять жайворонків — це означає, що ви зустрінете у своєму житті любов, яка допоможе вам позбавитися від егоїзму і стати людиною, приємним у всіх відносинах.

Якщо ви почуєте їх спів — такий сон говорить про те, що вам треба переїхати на інше місце проживання, щоб знайти любов і щастя.

Якщо жайворонки падають на землю — це знак того, що, не знайшовши щастя в особистому житті, ви впадете в депресію.

Якщо уві сні ви вбили жайворонка — наяву ви скривдите близької людини, який насправді ні в чому не винен. Якщо ви спіймали жайворонка і посадили його в клітку, значить, наяву легко досягнете любові людини, яка вам подобається.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Жайворонок у сні — символ міцніючої надії.

Якщо останнім часом вас переслідували якісь неприємності, то сон, в якому ви побачите жайворонка — закликає вас ще трохи потерпіти, скоро у вашому житті почнеться світла смуга.

Чути пісню жайворонка — ознака того, що зміни на краще вже зовсім близько.

Поранений чи мертвий жайворонок — означає сум і розбиті надії.

Сонник для всієї родини
Бачити у сні жайворонка — ви будете шукати нові рішення старої проблеми. Можливо, ви знаходитесь на межі розлучення. Однак якщо жайворонок співає, бути весіллю.

Сон з середи на четвер — говорить про необхідність поступок по відношенню до чоловіка, потрібно позбавитися від деяких своїх звичок, які ускладнюють відносини.

Сонник від А до Я
Бачити у сні жайворонка — наяву бути запрошеною на шикарний обід, де ви почуєте багато приємного про себе. Літаючі в небі жайворонки — наяву віщують досягнення високих цілей, позбавлення від себелюбства і поганих схильностей.

Співаючі жайворонки — знак успіху в справах і щастя в житті, а так само везіння у грі, завдяки чому ви поміняєте квартиру на власний будинок і будете досягати успіху в бізнесі.

Якщо уві сні жайворонки в’ються навколо вас — це до того, що на вас нападе похмурий настрій через чергових невдач. Стріляти по жайворонків — випробувати докори сумління, вбити — ви покараєте невинного, мертвий або поранений жайворонок в руках — до глибокої печалі.

Спіймати жайворонка на льоту — наяву зловити свою удачу або розділити свій успіх і радість з друзями. Садити його в клітку — передвіщає легкість в любові, незмінний успіх у чоловіків.

Годувати жайворонків — отримати щедрий подарунок.

Сонник XXI століття
Сон, в якому ви бачите жайворонка — означає ваше просування вперед у всьому: у справах, кар’єрі, бізнесі.

Чути його спів — передвістя далекосяжних перспектив, великих успіхів у майбутньому.

Англійська сонник
Чути в сні спів жайворонка — сон, що передвіщає удачу, міцне здоров’я та достаток. Людині, яка не перебуває у шлюбі, він обіцяє багатого супутника (супутницю) життя; жити Ви будете в сільській місцевості, мати багато добропорядних дітей, якими Ви зможете пишатися. Дуже ймовірно, що хтось із них виявиться талановитим музикантом чи співаком.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі