Жало. До чого сниться Жало

Сон, в якому вас ужалило якусь комаху — пророкує зло і нещастя.

Якщо дівчині присниться, що її ужалили — значить, наяву її будуть мучити печаль і каяття через чоловічий самовпевненості.

Сонник Фрейда
Витягати уві сні жало — подібний сон свідчить про те, що в інтимному житті ви часто відчуваєте больові відчуття. Можливо, виною тому — незручність або недосвідченість вашого партнера або ваші фізіологічні особливості.

Сонник закоханих
Дівчину, яку уві сні ужалило комаха — буде мучити печаль через те, що її коханий погано обійдеться з нею.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бути ужалених комахою уві сні — знак того, що людина, яку ви вважаєте незначним, або подія, якій наяву ви не надаєте великого значення, можуть принести вам велике зло і отруїти ваше життя.

Сонник XXI століття
Відчувати уві сні біль від жала змії або бджоли — значить наяву звільнитися від тимчасового захоплення, виймати жало — означає позбутися неприємного оточення.

Сонник Білого мага
Якщо уві сні вас ужалили — значить, в реальному житті ви час від часу піддаєтеся незаслуженим нападкам і необгрунтованим причіпок з боку оточуючих. Вам здається, що вони праві, і відчуваєте себе винуватим та ще намагаєтеся виправдатися, що тільки погіршує становище.

«Жалити» уві сні — в реальному житті ви намагаєтеся нейтралізувати своїх супротивників, але робите це так, що ваш «потужний відсіч» перетворюється на «комарині укуси» — помітного шкоди ви нікому не наносите, тільки дрібні капості, а це здатне викликати глузування, а не страх у ваших ворогів.

Витягати у себе жало від укусу від бджоли — ви постраждаєте від людей, яким раніше безоглядно довіряли. Правильніше сказати, що своїм безмежним довірою ви спровокували їх на обман і тепер вам залишається тільки пожинати плоди своєї необережності.

Витягати жало у кого-то другого — можливо, до вас скоро звернуться за допомогою. Навіть якщо вам здається, що ви не в силах допомогти, не відмовляйте відразу і не позбавляйте людини останньої надії.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні жало — символ бажання, задовольнити яке заважають комплекси або якісь життєві ускладнення. Насправді вам хочеться повністю віддатися випробовуваним почуттям, але ви не дозволяєте собі розслабитися.

Витягати уві сні жало з тіла — ваш опір, нерозуміння не тільки образить вашого сексуального партнера, але й призведе до серйозних розбіжностей в подальшому.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі