Жалюзі. До чого сняться Жалюзі

Купувати у сні жалюзі або вішати їх — означає, що ваше матеріальне благополуччя або положення в суспільстві дуже нестійка.

Бачити закриті жалюзі — передвістя швидкого викриття, все таємне стане явним.

Відкриті жалюзі уві сні — обіцяють вам взаєморозуміння в сім’ї і з оточуючими.

Сонник закоханих
Вішати уві сні жалюзі — означає, що ви замкнуті і після статевого акту намагаєтеся не проявляти своїх почуттів. Тому партнер вважає, що ви фригідних і не можете відчувати задоволення, хоча насправді це зовсім не так.

Якщо ви знімаєте жалюзі — це говорить про те, що ви намагаєтеся перебороти себе і свою скутість. Ви пробуєте вести себе невимушено, але це не виходить, тому ви не можете отримати задоволення від сексу. Вам слід забути про всі стереотипах і насолоджуватися моментом. Тоді ви будете вести себе природно і щиро.

Сонник Білого мага
Вішати уві сні жалюзі — в реальному житті ви дуже скритний чоловік, який будь-яким способом намагається захистити своє життя від зовнішнього світу. Ви створили свій маленький світ і цілком їм задоволені. Вам не до вподоби, коли цікавляться вашими справами, вашим життям. Пора б зрозуміти, що відповідати докладно, з безліччю деталей на питання «Як життя?» Або «Як справи?» Від вас ніхто не вимагає. Ці питання — звичайнісінькі формули ввічливості, не зобов’язують вас до поширеного відповіді. Людині, який запитав вас про життя-буття, достатньо однозначної відповіді.

Дивитися крізь жалюзі — сон означає, що про багато поняттях і явищах у вас складається неправильне уявлення. А все тому, що ви невірно судіть про причини того, що відбувається і, як наслідок, ваші висновки також перекручені. Це дуже заважає вам нормально сприймати оточуючих вас людей і світ.

Бачити у сні, як хтось вішає жалюзі — в недалекому майбутньому ви станете випадковим свідком чужої таємниці.

Піднімати уві сні жалюзі — ви дивитеся на світ відкритими очима і знаходите його прекрасним. Тимчасові невдачі не можуть похитнути ваш оптимізм, і ви без особливих зусиль вмієте втішити інших.

Опускати уві сні жалюзі — ви, безумовно, чогось боїтеся, але намагаєтеся це приховати від оточуючих і в жодному разі не показати близьким, що чимось стурбовані. Чомусь вам здається, що ваше оточення обов’язково скористається ситуацією, в якій ви опинилися Ви не розраховуєте навіть на те, що у вас є помічники і друзі, готові ділити з вами біди і щиро допомогти вам.

Пилові жалюзі — ви напевне втратили інтерес до життя. Що трапилося? Посварилися з близькою людиною? Невдачі на роботі? Вам докучають? Як би банально не звучало наступне висловлення, все одно скажіть: «Життя прекрасне!» А тепер уявіть, що буде, якщо вас позбавлять цього безцінного дару — життя? Змініть обстановку.

Зламані жалюзі — означають, що у вашому житті настала перепочинок і ви цілком можете приділити собі деякий час.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі