Жар. До чого сниться Жар

Бачити у сні, що ви охоплені цією хворобою — означає, що ви турбуєтеся про дрібниці. У той же час найкраще в житті ковзає повз вас. Ви повинні взяти себе в руки і знайти заняття, гідне вас.

Бачити у сні, що хтось у вашій родині хворіє лихоманкою — означає легке нездужання когось із близьких.

Сонник закоханих
Сон, в якому вас лихоманить — означає, що ви хвилюєтеся з незначного приводу і ревнуєте свого улюбленого навіть тоді, коли для цього немає ніякого приводу. Вам слід знайти заняття, яке відверне вас від тривожних думок.

Сон про те, що жаром охоплений хтось із ваших близьких — передвіщає хворобу близької людини.

Жіночий сонник
Страждати від жару у сні — означає, що ви турбуєтеся через дрібниці, тоді як все найкраще в житті проходить повз вас. Візьміть себе в руки і знайдіть заняття, гідне вас.

Якщо лихоманкою хворіє уві сні хтось із вашої родини — можливі легкі нездужання когось із близьких.

Сонник Білого мага
Якщо уві сні ви виразно відчували жар в тілі — значить, насправді ви дуже комунікабельна людина, яка без праці може встановити контакт з ким завгодно. Ви буквально купаєтеся в променях обожнювання, яке відчувають до вас оточуючі. Ви ніколи не страждали від людської холодності, від відвертого неприйняття і нелюбові. У цьому, безсумнівно, насамперед ваша заслуга.

Якщо уві сні жар виходить від предмета, від якого в принципі не може виходити — це свідчить, що скоро у вашому житті трапиться щось непередбачене.

Еротичний сонник Данилової
Якщо уві сні ви відчуваєте жар — це означає, що вас приверне турбота і ласка, пропонована вам хорошим знайомим, і саме це допоможе вам знайти бажане заспокоєння. Крім того, такий сон може означати, що вас снідати якесь почуття, бажання, втілити яке в життя ви не наважуєтеся, оскільки боїтеся, що не всі зрозуміють вас правильно. Проявіть більше сміливості.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі