Жебрак. До чого сниться Жебрак

Жебрак — поганий знак побачити в сні себе або когось із друзів жебраком. Це сигнал турбот і поневірянь, які застерігають вас.

Молодій жінці, такий сон — передвіщає чиєсь недоречне, втручання в її життєві плани.

Якщо жебрак у ваших снах старий і немічний — такий сон попереджає ділових людей про необхідність краще організувати свій час і роботу, інакше можливі великі матеріальні нестатки.

Якщо ви уві сні подаєте жебраку милостиню — то це означає, що реальні обставини вашого життя чи не призводять вас у відчай і треба змінювати їх. Несприятливий сон, у якому ви відмовляєтеся подати милостиню.

Сонник закоханих
Якщо дівчині або жінці присниться жебрак — це означає, що хтось втрутиться в її особисте життя і зіпсує їй стосунки з коханою людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Зустріти у сні жебрака — поганий знак, що передвіщає великі розчарування. Зазвичай такі сни підказують, що якісь ваші пристрасні бажання не зможуть здійснитися.

Бачити у сні жебракам себе — передвістя невдачі, від якої у вас можуть опуститися руки. Разом з тим, сон закликає вас не нехтувати допомогою з боку оточуючих.

Сонник для всієї родини
Побачити в сні жебракам себе або кого-небудь з друзів — значить піддатися поневірянь та невдач у справах.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви бачите себе жебрачкою — це віщує щасливий виграш в лотерею, якщо вам подають великі суми грошей, і повну поневірянь життя у випадку, якщо вам кидають жалюгідні копійки або проходять повз, відвертаючись і не подавши ні копійки.

Жебрак, заявивши уві сні у ваш будинок і слізно просить, подаяння — передвіщає чиєсь недоречне втручання у ваші ділові плани.

Якщо ви проганяєте жебрака і убогого каліку — наяву вас чекає неприємний сюрприз; якщо щедро обдаровує його — ваші зусилля не пропадуть даремно.

Побачити в сні безногого жебрака, який грає на скрипці і співаючого жалісливі пісні — це передвістя матеріальних турбот і великий нервування на цьому грунті.

Обходити жебраків стороною — означає, що грядуть події, які приведуть вас в сильне замішання і позбавлять можливості завершити розпочату справу.

Якщо жебрачка з немовлям на руках шле вам услід свої прокльони — стало бути, безлад у справах змусить вас нарешті кинути все і взяти позачергову відпустку.

Бачити в ролі жебраків своїх знайомих — означає, що в реальному житті вам доведеться позаздрити їх приголомшливим успіхам.

Побачити жебраками своїх друзів — їх спіткає нещасний випадок. Подібне сновидіння віщує молодій дівчині чиєсь недоречне втручання в її особисті життєві плани.

А взагалі бачити жебраків у сні — спонукання до великодушності і співчуття.

Сонник XXI століття
Бути самому уві сні жебракам — означає зміну життя на краще, на щастя в грі і небезпечних підприємствах.

Зустріч з ним — до неприємності; переслідування у сні жебракам обіцяє вам безлад у справах; подати жебракові милостиню — означає, що ви отримаєте допомогу.

Жебрака бачити уві сні — знак того, що ви можете випробувати приємне здивування чи небезпека; він може постати як втілення вашій совісті.

Багато жебраків — до пліток.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться, що Ви жебрак — це означає, що Ви будете далеко не бідним, постійно накопичуючи багатство. Крім того, Ви берете на бідній дівчині, але вона буде настільки доброчесного, що цей її неоціненний дар не тільки наповнить Ваш будинок щастям, але і допоможе Вам, зберігаючи душевну рівновагу, ще з більшим завзяттям віддаватися улюбленій справі.

Бачити у сні, що Ви заговорюєте на вулиці з убогим — передвістя великих неприємностей, які спробує доставити Вам уявний друг. Але йому не вдасться вибити Вас з сідла!

Сонник Цветкова
Жебрак — домашні радості; подати милостиню — піднесення; відмовити — втрати по службі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі