Желе. До чого сниться Желе

Сон, в якому ви займаєтеся приготуванням желе — обіцяє вам непростий вибір між кількома претендентами на ваші руку і серце.

Сонник Білого мага
Готувати уві сні желе — в житті ви дуже м’яка людина, нездатний на опір. Саме тому вас використовують всі, кому не лінь. Ваша безвідмовність і доброта сприяють тому, що вас багато люблять і поважають, але згадайте: коли ви останній раз були в театрі? А в лісі? Ваші дні наперед розписані справами, які ви «найнялися» зробити в допомогу друзям і знайомим.

Є желе — скоро ви вирушите в подорож, де познайомитеся з цікавими людьми. Шанс поїхати вдасться вам абсолютно випадково, не варто відмовлятися від нього, мотивуючи відмову терміновими і невідкладними справами.

Сонник закоханих
Желе — такий сон характеризує вас в реальному житті як м’якого людини, схильної до чужого впливу. Ви дозволяєте іншим керувати собою, а в сексі завжди пасивні і чекаєте ініціативи від партнера. В результаті ваші відносини не можуть тривати довгий час, так як партнеру швидко набридає таке одноманітність. Вам слід приділити увагу розвитку в собі вольових якостей.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі