Жеребець. До чого сниться Жеребець

Побачити в сні лоша — означає, що для вас грядуть хороші часи, де ви займете гідне і почесне місце.

Скачка у сні верхи на красивому жеребці — означає, що ваш престиж і суспільне становище зростатимуть самим феноменальним чином, однак цей успіх зашкодить вашій моральності і совісності.

Сон, в якому ви побачите оскаженілого жеребця — попереджає, що навколишнє розкіш зробить вас зарозумілим і зарозумілим, а це відверне від вас друзів і підштовхне до сумнівних утіх.

Бачити жеребця — знак того, що ви почнете нові успішні справи.

Сонник закоханих
Якщо вам наснився лоша — це обіцяє удачу в сердечних справах.

Однак якщо ви побачите оскаженілого жеребця — це означає, що розкіш зробить вас зарозумілим, в результаті чого відносини з коханою (або коханою) дадуть тріщину.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Жеребець (якщо слово «жеребець» відображає зміст вашого сну більш точно, ніж слово «кінь» або «кінь«) — символізує чоловічий азарт.

Жінці у сні побачити гарцюючого жеребця — може вказувати на те, що до неї хтось проявляє явний еротичний інтерес.

Чоловікові бачити жеребця або скакати на ньому — знак того, що гормони скоро вдарять йому в голову. Такий сон передвіщає любовні пригоди і різні конфліктні ситуації.

Впасти з жеребця або побачити, як жеребець підвернув ногу — попереджає про те, що бурхливі емоції можуть погано скінчитися, а тому бажано тримати свої почуття у вузді.

Лоша уві сні — означає те ж, що і кінь, проте мова в даному випадку йде про віддаленіші перспективи.

Сонник від А до Я
Бачити у сні лоша — у вашому будинку оселиться радість навпіл з клопотами і занепокоєнням у зв’язку з приїздом гостей або народженням дитини. Бачити танцював лоша з розвиваються хвостом і гривою — випробувати наяву хвилини веселого і безтурботного відпочинку від усієї і всілякої суєти.

Лоша, сосущий кобилу — передвіщає вам наяву здобуття незалежності, що в корені переверне ваше життя, в якій ви нарешті займете гідне і почесне місце. Бачити себе в сні дитиною, що сидить на мчить навскач лоша — пророкує швидке настання подій, які внесуть у ваше розмірене і кілька сумне існування струмінь свіжості і новизни.

Бачити у сні, що підросла лоша — наяву цей сон додасть вам відваги й сили, що дозволить почати нові справи, які принесуть вам швидкий і значний успіх. Бачити оскаженілого, постає на диби лоша з йде з пащі піною — попереджає, що, звикнувши до навколишнього вас розкоші, ви можете стати зарозумілою і зарозумілою, а це відверне від вас друзів і підштовхне до розваг вельми сумнівного і небезпечного властивості.

Якщо уві сні ви скачете верхи на статного жеребці — значить, наяву ваш престиж і суспільне становище будуть рости неймовірно, проте свідомість цього може зіпсувати ваш і без того нестійкий характер.

Сонник Цветкова
Жеребець — доля (якість залежно від масті); лоша — для матері син; втік з двору — втрата, розлука; запрягли жеребця — перемога.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі