Жертва. До чого сниться Жертва

Побачити себе жертвою якоїсь інтриги — пророкує вам пригніченість духу внаслідок того, що вороги взяли над вами верх. Ваші сімейні відносини будуть теж натягнутими.

Якщо уві сні ви дозволяєте собі загрози і насильство по відношенню до інших — це віщує, що ви безчесно наживете багатство, ваші недозволені дії викличуть гіркий жаль ваших близьких.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви стали жертвою інтриг — це означає, що ваші сімейні відносини будуть далекі від ідеальних.

Якщо уві сні хтось став вашої жертвою — це обіцяє несхвалення з боку коханої вашої зарозумілості і досконалих вами нечесних вчинків.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви стали жертвою змови — наяву це віщує поразку яке повалить вас в пригнічений стан. Бути жертвою пограбування — означає, що ваші стосунки з чоловіком або коханим загостряться до такої міри коли разом жити і співіснувати вже просто неможливо.

Якщо ж у сні ви всіляко тисне свою жертву, проти якої безсилі наяву — значить, в реальному житті ви наживете своє багатство не зовсім законним чином, чим викличете осуд близьких вам людей.

Жіночий сонник
Бути уві сні чиєюсь жертвою — передвіщає пригніченість духу через підступи ваших недругів. Натягнутість з’явиться і в сімейних відносинах.

Загрози і насильство по відношенню до інших — символізують безчесно нажите стан і в результаті гірке розчарування в вас близьких вам людей.

Сонник Мандрівника
Жертва, як роль — больова, чутлива, пригнічує психологічна частина сплячого, травмируемой аспект «Я»; почуття провини, образи; пасивна життєва позиція, депресія.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні жертву, приносити когось у жертву — у вас можуть бути приховані бажання, потреби. Можливо, ви мрієте отримати над кимось повну владу, досягти задоволення, заподіявши партнеру неприємні відчуття.

Бачити в сні себе жертвою — ви зустрінете владного, підпорядковує вас собі партнера, який допоможе вам досягти бажаного задоволення.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі