Жінка. До чого сниться Жінка

Бачити у сні жінок — передвіщає інтриги.

Сперечатися з жінкою — означає, що вас перехитрити і розбудують ваші плани.

Бачити брюнетку з блакитними очима і кирпатим носом — говорить зовсім виразно про ваш вихід з боротьби, де у вас були шанси на перемогу.

Якщо жінка з коричневими очима і римським носом — вас можуть лестощами залучити в небезпечну спекуляцію, гру на біржі.

Якщо у неї золотисто-каштанові, темно-руде або червонувато-коричневе волосся і прямий ніс — такий сон передвіщає вам додаткові труднощі і занепокоєння.

Якщо вона блондинка — у вас будуть тільки приємні і відповідають вашим схильностям заняття.

Сонник закоханих
Якщо вам сняться жінки — стережіться інтриг, які затьмарять ваші стосунки з коханим.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Образ жінки у сні — символізує сферу ваших почуттів і емоцій, а настрій жінки — відображає те, в якому стані у вас знаходиться ця сфера і до чого це може вас привести.

Чоловікові спілкуватися у сні з привітними, спокійними жінками — знак того, що його почуття перебувають у гармонії і найближчим часом його справи обіцяють йти добре в самих різних сферах.

Будь-які неприємності, пов’язані з жінками, для чоловіка — є попередженням про те, що його емоції і почуття знаходяться в безладді, погрожуючи йому безліччю неприємностей і нервовими зривами.

Жінці побачити уві сні незнайомих жінок, якщо вони налаштовані дружелюбно і викликають симпатію — може передвіщати успішне здійснення якихось задумів.

Байдужі або холодні жінки в жіночих снах — застереження про можливі інтригах або плітках.

Сперечатися з жінкою уві сні як чоловікам, так і жінкам — передвіщає непорозуміння і розлад планів.

Сонник для всієї родини
Якщо вам приснилася стара жінка — чекайте пліток і прикрощів.

Бачити у сні красиву молоду жінку — на радість і нових придбань, причому не тільки матеріальним. Вагітна жінка, побачена у сні, означає, що вам потрібно остерігатися наклепів і неприємностей.

Якщо ви бачите себе вагітною — це віщує приємні звістки.

Бачити жінку в люті — означає незаслужену образу.

Якщо вам приснилася сварка з жінкою — це означає, що ваші плани будуть розгадані і вас випередять у їх здійсненні.

Якщо приснився вам жінка має темне волосся і блакитні очі — передвіщає вашу слабкість і небажання боротися за близьку вже перемогу: ви відступите від боротьби в той момент, коли фортеця готова буде здатися.

Сон, в якому ви бачите блондинку — означає, що в майбутньому ви знайдете собі заняття до душі, яке відповідатиме вашим інтересам і не буде віднімати надто багато часу.

Сонник XXI століття
Сон, в якому ви бачите жінок — часто є передвістям пліток; багато красивих дівчат — до багатства, розкоші, прибутку; б’ються жінки — знак душевної дисгармонії, що втікають — передвістя змін в житті, майбутнього доленосного рішення.

Бачити у сні молоду оголену дівчину — до даремним бажанням; довговолосу — на щастя; з розпатланим волоссям — до неприємностей; лису жінку — до презирства, зневаги вашою думкою; ненакрашенная і неохайну — до лестощів; брати її на руки — до сварки; цілувати — до майбутнього виграшу чи прибутку.

Цілувати в сні літню жінку — до сварки між подружжям.

Поступитися уві сні жінці своє місце в транспорті — значить, наяву ви піддастеся на чиюсь виверт.

Для жінки побачити себе у сні потворної — передвістя сімейної сварки з її вини.

Для чоловіка лежати у сні між двома жінками — до удачі в справах і поліпшенню здоров’я, з вагітною — до приємних і багатообіцяючим надіям.

Опинитися в сні чоловікові в жіночому суспільстві — значить, навколо вас розводять плітки, намагаються вас зганьбити.

Англійська сонник
Для чоловіка сон, в якому він доглядає за старою жінкою, а вона відповідає йому взаємністю — дуже сприятливий знак, що передвіщає успіх у мирських справах і одруження на прекрасній молодій жінці; у нього будуть чарівні діти, і він буде дуже щасливий.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам приснилася жінка, знайома чи ні — сон символізує сильне сексуальне бажання, яке ви захочете задовольнити в несподіваною, невідповідною для цього обстановці або ж з людиною, яку ви не знали раніше. Крім того, цей сон — може передвіщати несподіване образу з боку людини, з якою ви перебуваєте в інтимних відносинах.

Сонник Цветкова
Жінка чорнява — плітки; стара — склоки; задивлятися на жінку — обман з боку друзів; цілувати незнайомку — до грошей; нагая — прикрість, хвороба; стара, потворна — сварка, біда; молода, незнайома — для жінки — неприємність; для чоловіка — спокуса в справах.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі