Жир. До чого сниться Жир

Побачити себе вимазати жиром — означає, що вам належить приємна подорож, яке ви зробите з не дуже симпатичними, але добре вихованими компаньйонами.

Взагалі сон, в якому фігурує жир — до втрат.

Сонник закоханих
Якщо уві сні ви обмазані жиром — то наяву вам належить подорож з людиною, яка вам буде неприємний.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Жир у сні — знак того, що якісь справи або події можуть викликати у вас неприємні емоції, але в цілому все обіцяє обернутися прибутком.

Прогоркшій або брудний жир — знак втрат і неприємностей.

Сонник від А до Я
Бачити у сні жир тваринного походження — пророкує благополуччя у всьому, рослинного — хвороби і нервовий розлад. Мазати уві сні жиром — означає, що вам належить якесь подорож в суспільстві приємного молодого чоловіка, яке доставить вам безперечне задоволення.

Сон, в якому ви щось готуєте на жиру — передвіщає незначні втрати. Свинячий жир — вказує, що ваші дружні зв’язки зміцняться і розширяться, а любов знайде благополучне завершення в шлюбному союзі. Яловичий жир — знак того, що ваші справи підуть як ніколи гладко.

Оливкова олія — ​​вказує, що якийсь вчинок чи бажання зробити його обтяжує вашу совість, незважаючи на заспокійливі доводи розуму.

Бачити у сні жирних і огрядних домашніх тварин, худобу та птицю — до значного і тривалого успіху.

Обробляти жирне м’ясо — до спокою і задоволень.

Сонник XXI століття
Бачити у сні жир — означає, що ви знайдете собі хорошого помічника, є його — до фінансових ускладнень, вирішити які самостійно ви не зможете і змушені будете вдатися до допомоги друзів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі