Жираф. До чого сниться Жираф

Сон, в якому ви бачите жирафа в умовах дикої природи — не зможе навіть трохи порадувати вас. У реальності вам навряд чи вдасться розташувати до себе свого коханого, який зовсім не має наміру вам відповідати взаємністю.

Сонник для всієї родини
Жираф — вас чекають пригоди і великі витрати, з ними пов’язані. Можливо, ви вирішите поїхати в Африку на сафарі. Але витрати будуть більше, ніж ви розраховували. Незважаючи на отримане задоволення, ви будете переживати через відсутність грошей.

Гладити жирафа — хороший знак. Незабаром ви, можливо, досягнете розташування дами, про яку мрієте вже тривалий час.

Сонник від А до Я
Сон, в якому вам сниться жираф — означає, що ви чогось недостатньо розуміють в людині, якого любите в силу того, що в інтелектуальному розвитку він коштує набагато вище вас або ж занадто зарозумілий для того, щоб бути з вами відвертим у всьому, що стосується ваших відносин.

Сонник Деніз Лінн
Жираф — символізує бажання (або здатність) дотягнутися до чогось далекого.
Чи хочете ви виділятися з натовпу? Чи вам здається, що ви занадто помітні, тоді як вам би хотілося злитися з оточуючими? Прийміть себе цілком з усіма своїми неповторними якостями.

Сонник закоханих
Жираф — цей сон говорить про те, що ваш партнер занадто високої думки про себе і вважає, що оточуючі люди створені для того, щоб підкорятися йому і задовольняти всі його бажання. Вам краще розірвати відносини з ним — ні до чого доброго близькість з такою людиною не приведе, вас чекає розчарування.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі