Живіт. До чого сниться Живіт

Живіт бачити огаленним — швидкоплинні тривоги; дуже товстий живіт — великі прибутки; запалий живіт — хвилювання.

Сонник від А до Я
Бачити у сні голий живіт — передвіщає швидкоплинні тривоги. Занадто товстий живіт — говорить про можливість отримання великого прибутку. Худий, втягнутий живіт — до браку часу, безлічі справ і постійним хвилюванням. Бачити у сні пупок на животі — передвіщає новий життєвий підприємство або любовний роман. Біль у пупку — до втрат, пов’язаних з батьками або батьківщиною.

Бачити у сні свій живіт красивим, плоским і засмаглим — такий сон обіцяє вам виконання планів, для чого, однак, необхідно буде мобілізувати всі сили і налаштувати себе на серйозну роботу. Бачити свій живіт потворно роздулася, немов у вагітної — пророкує нещасливе збіг обставин протягом усього майбутнього дня.

Якщо ваш живіт уві сні представляється вам обвислим або неймовірно худим — наяву вас чекають гіркі розчарування з приводу сварки з друзями, які стануть уникати тісного спілкування з вами.

Бачити свій живіт, по якому повзають огидні комахи — наяву вас чекає принизливий і невдячна праця.

Якщо ви бачите свій живіт крають і з нього тече кров — це віщує сумні події і хвороба близьких.

Бачити в розпороти животі свій шлунок та інші нутрощі — до розладу здоров’я, відчувати при цьому нестерпний біль — до благополуччя у всіх справах і любові.

Нетравлення шлунка у сні — застерігає від вчинення найближчим часом яких би то не було подорожей і поїздок.

Сонник XXI століття
Бачити у сні або самому мати великий живіт — до поліпшення матеріального становища, бути худим — до втрати грошей і збитків.

Розрізаний живіт бачити — до збитків і майновим втрат, якщо на нього щось кладуть — до несподіваного багатства.

Рейтинг статті:
(1 голосів 1,00 середній з 5)

Коментарі