Жолудь. До чого сниться Жолудь

Побачити жолуді уві сні — до приємних подій, що очікують вас попереду.

Якщо ви збираєте їх із землі — наяву ваша важка робота винагородить вас великою удачею.

Якщо жінці сниться, що вона їсть жолуді — це ознака того, що незабаром її життя стане більш приємною і принесе їй радість.

Скидати жолуді з дерева — означає виконання задуманого в справах і в любові.

Зелені жолуді на дереві або розкидані по землі — теж до гарних змін. І тільки знімати їх з дерева зеленими або збирати підгнилі не обіцяє нічого хорошого.

Сонник закоханих
Якщо вам сняться жолуді — це передвіщає, що вас чекають вдалі події та зустріч з коханим.

Жінка, яка їсть уві сні жолуді — наяву буде щаслива в коханні.

Якщо ви збиваєте жолуді з дуба — це віщує удачу в сердечних справах.

Сон, в якому ви збираєте жолуді з землі — говорить про те, що вашого обранця ви зустрінете на роботі.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Міцні, стиглі жолуді уві сні — символізують гордість за добре налагоджену справу. Бути може, вам належить як слід попрацювати, але зате і успіх обіцяє бути чималим.

В той же час, збирати зелені жолуді — знак того, що вам не слід квапити події і чекати успіху завчасно.

Підгнилі жолуді — говорять про те, що в якійсь справі ви ризикуєте сильно запізнитися або допустити недогляд, що може перекреслити всі ваші старання.

Сонник від А до Я
Жолуді уві сні — віщують, що попереду вас чекають лише приємні події та враження. Побачити всипаний жолудями дуб — означає наяву зростання вашого добробуту і взагалі сприяння у всьому. Збирати їх з дерева — значить, наяву важка праця воздасться вам сторицею і удача посміхнеться вам.

Сон, в якому хтось їсть жолуді — до того, що незабаром ваше життя стане більш приємною і принесе вам радість і бажане благополуччя. Годувати уві сні свиней жолудями — означає наяву задумати й виконати погані наміри.

Кидати в сні жолудями — означає виконання задуманого в любовних справах. Зелені жолуді або валяються на землі торішні — обіцяють позитивні зміни у вашому житті. Однак збирати їх — не віщує нічого доброго.

Варити і пити у сні жолудевий кави — до отримання невеликого прибутку.

Сонник XXI століття
Побачені уві сні жолуді — передвістя майбутніх приємних подій.

Якщо вони стиглі — вас чекає успіх у вирішенні фінансових і сімейних проблем, гнилі — зіткнення з підступним ворогом, скидати жолуді з дерева — знак виконання всіх бажань.

Англійська сонник
Побачити жолуді уві сні — хороший знак. Вони обіцяють здоров’я, силу і достаток. Для самотніх — цей сон служить предвестьем щасливого шлюбу і обіцянкою численною і міцної родини. А заміжнім жінкам жолуді — можуть передбачити народження двійні. Для торговця — це знак благополуччя і багатства, та й для всіх без винятку жолуді — добрий знак. Закохані — будуть щасливі, а тих, кому зараз погано, чекають кращі часи.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі