Жорстокість. До чого сниться Жорстокість

Побачити в сні жорстокість, проявлену по відношенню до вас — пророкує, що вас очікують занепокоєння і засмучення у справах.

Якщо жорстокості піддався хтось інший — значить, ви піднесете своїм близьким якусь нездійсненне завдання, що тільки збільшить рахунок ваших втрат.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що хтось зробив по відношенню до вас жорстокий вчинок — це означає, що любов принесе вам прикрість.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви страждаєте від проявленої до вас жорстокості — передвіщає занепокоєння з приводу поганого стану справ.

Якщо уві сні ви спостерігаєте, що з кимось жорстоко обходяться, а ви не в силах нічим допомогти цій людині — значить, ваша поведінка доставить засмучення вашим рідним і обернеться непоправних злом проти вас самої.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні, як хтось жорстоко з вами звертається — вас мучать давні комплекси, почуття провини, яке заважає вам отримати сексуальне задоволення і яке може привести до прояву мазохізму. Але це тільки тимчасове явище.

Бути уві сні з кимось жорстоким — ваша невтілена, незадоволена сексуальна енергія шукає виходу. Ви бажаєте знайти партнера, який зрозуміє і оцінить вас. Незабаром ви його знайдете.

Езотеричний сонник
Жорстокість — ви проявляєте жорстокість наяву станете жертвою чиєїсь жорстокості. Ви станете очевидцем злочину, і вам належить виступати свідком, якщо в сні жорстокість спрямована на вас.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі