Жук. До чого сниться Жук

Жук — символізує настирливість і працьовитість, огиду і красу. Можливо, образ жука, що з’явився в сновидінні, був викликаний отложившимся у вашій підсвідомості поширеним народним виразом: «Ну, ти, і жук». Говорячи так, ми маємо на увазі скритного, сором’язливого людини, яка випадково звертає на себе нашу увагу, і тоді ми з подивом згадуємо ще одну народну мудрість: «У тихому болоті чорти водяться».

Спостерігати уві сні за тим, як маленький жучок повзе по вашій руці — знак того, що в реальному житті ви недооцінюєте сили свого супротивника, він не настільки безсилий, як здається на перший погляд, щоб не відповісти на ваші випади проти нього.

Побачити в сні повільно повзе великого жука — означає, що в реальному житті вам властиво жити одним днем: ви абсолютно не замислюєтеся про майбутнє, а тому будете терпіти великі лиха.

Чути в сні дзижчання жука — сон передвіщає обман людини, якій ви довіряєте всі свої таємниці. Вам слід бути обережніше у виборі знайомих.

Спостерігати уві сні за польотом жука — знак того, що наяву в найважчий момент вас підведуть ті, від кого ви цього зовсім не очікували.

Побачити в сні жука гігантських розмірів — передвістя того, що вас чекають важкі випробування і великі прикрощі через підлості близької вам людини.

Сонник Міллера
Бачити жуків у сні на своєму тілі — означає бідність і дрібні неприємності. Вбивати, давити їх — добре.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Жуки уві сні — знак дрібних неприємностей.

Бачити, як жуки поїдають зелене листя — є попередженням про те, що якісь незначні проблеми, котрим наяву ви могли не додати значення, загрожують завдати вам шкоди.

Сонник від А до Я
Бачити у сні жука — до збитків і ускладнень після важкої хвороби, багато жуків — наяву бути переслідуваною кредиторами, а також можлива смерть друга.

Літаючі жуки — свідчать про вашу незадоволеності діяльністю партнерів по спільній справі. Повзають жуки — віщують крах підприємства, бідність від збитків, поганий результат хвороби або просто дрібні неприємності.

Великі й товсті жуки взагалі — сняться до грошей.

Колорадський жук — передвіщає заборгованість, грошові непорозуміння.

Хрущ — говорить про те, що вам доведеться прийняти на себе негативні емоції і дратівливість, які накопичив у собі ваш кращий друг.

Жук-рогач — передвіщає подружню зраду або поїздку чоловіка на рибалку, полювання і т. П. І повернення з порожніми руками, але пом’ятим обличчям.

Жіночий сонник
Бачити жуків у сні на своєму тілі — передвіщає погіршення матеріального добробуту і дрібні неприємності.

Вбивати, давити їх — хороший знак.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі