Журавель. До чого сниться Журавель

Бачити у сні політ журавлів у північному напрямку — означає похмурі перспективи в комерційних справах.

Для жінки — це знак розчарування.

Але бачити їх летять на південь — передвіщає радісну зустріч з відсутніми друзями; закоханим він обіцяє, що вони залишаться вірні одне одному.

Бачити журавлів, опускаються на землю — передвіщає незвичайні події.

Сонник закоханих
Журавлі, що летять на південь — віщують закоханим збереження вірності один одному.

Однак журавлі, що летять на північ — обіцяють розчарування в любові і самотність.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Самотньо летить журавель — знак нездійсненності надій. Схоже, якісь з ваших планів не надто обгрунтовані.

Зграя летять журавлів — зазвичай є знаком розлуки і печалі.

У той же час, якщо політ журавлів радує вас — такий сон обіцяє покращення ваших справ.

Побачити, як журавель опускається на землю поряд з вами — дуже хороший знак. Сон говорить, що надії, які здавалися нездійсненними, раптово можуть привести вас до удачі.

Сонник від А до Я
Бачити у сні журавля — знак благополучної дороги, а також поповнення в родині.

Бачити пару журавлів на даху — до майбутнього весілля. Летить в небі журавель — передвіщає збитки від крадіжок або пограбування. Журавель, що розгулює у сні по снігу — до поліпшення погоди і потеплінню.

Що стоїть на краю свого гнізда — пророкує руйнівний землетрус.

Бачити журавлину зграю — до приїзду родичів або візиту хороших гостей. Якщо журавлиний клин летить у спекотні краю — це означає несприятливі перспективи в комерції. Якщо зграя журавлів повертається навесні на батьківщину — вас чекає радісна зустріч з довго отсутствовавшими друзями, а для закоханих — це знак того, що відтепер вони будуть вірні один одному.

Якщо журавлі у сні, покружлявши над вами, опускаються неподалік на землю — в реальному житті вам доведеться стати очевидцем надзвичайних подій.

Сонник XXI століття
Бачити у сні журавлів — до приїзду родичів або благополучної поїздці, бачити їх парами — до майбутнє одруження, летіти на журавля — вам належить несподіване підвищення на посаді.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам наснився летить журавель — незабаром можливі побоювання і переживання. Вони будуть викликані вимушеним розставанням з людиною, інтимні взаємини з яким вас задовольняють.

Якщо птах стоїть на землі — такий сон говорить про те, що незабаром у вас, можливо, виникнуть підозри на рахунок того, що методи запобігання від вагітності або захворювання були не настільки надійні, як ви вважали.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі