Зима. До чого сниться Зима

Бачити у сні зиму — це передвісник поганого здоров’я і похмурих перспектив на майбутнє, що віднімають у вас віру в прихильність долі. Такий сон може означати і вашу незадоволеність результатами роботи, які абсолютно не відповідають величезності витрачених зусиль.

Сонник закоханих
Бачити зиму уві сні — передвіщає самотність і розчарування в коханні. Цей сон може говорити про вашу незадоволеності життям.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні наступ холодної зими, якщо цей сон навіває неприємні думки — знак загального погіршення справ і занепаду. Швидше за все, ви піддалися меланхолійним настроям, що наяву загрожує обернутися безліччю невдач і проблемами зі здоров’ям.

У той же час, хороша Зимова погода або веселі зимові забави уві сні — віщують вам прекрасне просування ваших справ і відмінне самопочуття. Такий сон показує, що ви повні сил і будь-яку ситуацію легко можете використовувати собі на користь.

Сонник від А до Я
Бачити у сні зиму — передвіщає спокій, безтурботне існування без всяких перспектив, повне смирення з долею, якою б вона не була.

Бачити у сні початок зими, ще безсніжну, але з покритими інеєм деревами — передвіщає уявну радість і забави, в яких ви скоро станете каятися.

Взагалі безсніжна зима — означає, що ваші честолюбні бажання принесуть вам незаслужений успіх.

Зима з рясним снігом, високими кучугурами — до багатства і благополуччя.

Бачити у сні хуртовинну, заметільну зиму — передвіщає важкі справи з несподіваним завершенням.

Сувора, з сильними тріскучими морозами зима — означає марна занепокоєння, викликане удаваним охолодженням до вас коханої людини.

Бачити у сні, що ви гуляєте взимку по зане-Сінному снігом кладовищу — це віщує вам боротьбу з злиднями і нестатками, можливо, ви будете жити далеко від рідного дому, в розлуці з друзями.

Сон, в якому ви потрапили взимку в сильний буран і збилися зі шляху — передвіщає хворобу й усілякі перешкоди в роботі.

Якщо при цьому вам здається, ніби ви замерзаєте або щось собі відморозили — наяву у вас з’явиться шанс збагатитися, отримавши велику спадщину або вдало вийшовши заміж.

Бачити у сні замерзлих в суворий мороз птахів — означає, що ви можете вийти заміж за злого, егоїстичного й розважливого людини. Годувати птахів взимку — ви не злякалися в небезпечній ситуації.

Зустрічати уві сні Новий рік, якщо за вікном стоїть чудова зима — до добробуту в майбутньому, якщо зима сльотава і дощова — можуть бути ускладнення у відносинах з близькими родичами або колегами.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні події відбуваються взимку, а наяву не зима — значить, вас незабаром чекає поліпшення матеріального становища, можливо, пов’язане з переходом на більш високооплачувану роботу.

Зима в сезон — символізує стійкість і стабільність вашого становища.

Сонник Цветкова
Зима не в сезон — поліпшення фінансових справ; сильний мороз — зла дружина (для молодих), переляк (для одружених).

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі