Зірка. До чого сниться Зірка

Якщо уві сні ви дивитеся на ясні блискучі зірки — це обіцяє вам міцне здоров’я і процвітання.

Якщо ж зірки у вашому сновидінні тьмяні і багряні — це знак прийдешніх бід і нещасть.

Якщо вам присниться спалахнула або падаюча зірка — це передвісник смутку й печалі.

Якщо вам сняться таємниче спалахують і згасаючі зірки — значить, в найближчому майбутньому вам слід очікувати загадкових подій і змін.

Якщо вам присниться, що зірка впала прямо на вас — значить, вашу сім’ю чекає важка втрата.

Якщо уві сні ви бачите обертання зірок навколо Землі — це знак глобальних катастроф і важкої пори.

Сонник закоханих
Якщо вам сняться яскраво блискучі зірки — це означає, що ви будете щасливі в коханні.

Однак тьмяні або багряні зірки — віщують самотність, а дівчатам — безшлюбність.

Падаюча зірка — знак смутку й печалі, викликаної розлукою з коханим.

Якщо зірка впаде на вас — ви переживете втрату коханого (коханої).

Таємниче спалахують зірки, які тут же гаснуть — обіцяють дивні події, які, можливо, принесуть у ваше життя любов і віддані відносини.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Зірка над горизонтом, палаюча яскравіше інших — знак вашої високої мети. Схоже, ваша цілеспрямованість і вірність мрії одного разу приведуть вас на такі рубежі, про які інші навіть не можуть помислити.

Безліч однаково яскравих зірок над головою — відображення вашої мрії. Подумайте, можливо, для успіху вам не дістає вміння зосередитися на головному?

Тьмяні або багряні зірки — передвісник нещасть і розбитих надій. Можливо, сон закликає вас не пускати події на самоплив і перейти від безплідних фантазій до реальних справ.

Падаюча або спалахнула зірка є знаком якогось раптового події — хорошого або поганого, залежно від атмосфери сну.

Бачити у сні, як обертаються або рухаються зірки на небосхилі — ознака наближення глобальних подій, які можуть круто змінити все ваше життя, а може бути, і життя всієї країни.

Вільно і легко літати уві сні серед зірок — рідкісна удача, яка передвіщає вам виконання найсміливіших мрій. Бути може, це станеться і не відразу, але трапиться неодмінно.

Сонник для всієї родини
Зірки — у вашому житті має статися подія, в якій навіть на перший погляд можна буде побачити «перст долі».

Якщо зірки холодного блакитного відтінку — то подія буде, без сумніву, приємним. Будь-які інші кольори небесних тіл можуть означати не настільки радісні прогнози. Багато залежить і від пульсації зірок.

Якщо зірки горять рівним немигаючим світлом — це на краще.

Якщо ж зірки спалахують і гаснуть — події будуть непередбачуваними; і вгадати, з якого боку доля готує удар, практично неможливо.

Полярна зірка — найближчим часом вам вдасться блиснути перед начальством своїми знаннями та здібностями. Хоча це зовсім не означає, що перед вами відразу ж відкриються величезні можливості просування по службовій драбині. Адже для цього принаймні повинні бути вакансії. Але й зневірятися не варто, принаймні, як тільки звільниться вищестояща посаду, начальство буде мати вас на увазі.

Сонник від А до Я
Бачити у сні зірки на небі — до радісних вістям.

Яскраві зірки — віщують успіх у справі, міцне здоров’я і процвітання.

Слабо мерехтливі, тьмяні зірочки — до невдалого ходу справ і нездужання.

Якщо зірки на небосхилі то й справа закривають набігають хмари — це знак прийдешніх бід і нещасть.

Бачити падаючі зірки — до втрати рідних або друзів.

Надзвичайно сильно блискучі і спалахують багрянцем зірки — віщують смуток і печаль на серце, ностальгію за юним безтурботним рокам.

Зірки, які то збільшуються, то зменшуються в розмірах, немов наближаючись і віддаляючись — такий сон пророкує, що вам слід чекати в найближчому майбутньому непередбачуваних і в чомусь навіть загадкових подій і метаморфоз у долі.

Якщо уві сні ви знаходите що впала на землю зірку і берете її в руки — значить, у вас в родині трапиться нещастя, але ви зробите все можливе, щоб не допустити гірших наслідків, і це вам вдасться.

Вважати падаючі зірки, які сипляться з неба одна за одною — до несподіваного щастя.

Бачити величезна кількість зірок у небі дивовижно прозорої осінньої ночі, як це трапляється перед самими заморозками — вам наяву привалить удача, про яку ви навіть мріяти не сміли.

Якщо при цьому у сні ви бачили і Чумацький шлях — такий сон передвіщає вам велике щастя в любові.

Ранні вечірні зірки — знак туги про коханого, меркнущіе в передсвітанковому небі — вам загрожує небезпека.

Знаходити у сні самі різні сузір’я — віщує щастя в грі.

Орієнтуватися вночі по зірках — в житті знайдете правильне рішення проблеми.

Спостерігати уві сні за зірками за допомогою телескопа — передвіщає надзвичайно захоплюючі поїздки, за якими правда, послідують деякі фінансові труднощі; бачити таким чином обертання зірок навколо Землі — значить наяву торкнутися однієї з таємниць світобудови, що не усвідомивши цього факту в силу обмеженості як власних знань, так і людського мислення взагалі.

З’ясувати у сні зодіаку, що обіцяють вам зірки в найближчому майбутньому — наяву означає неприємності і розчарування саме там, де ви очікували зустріти удачу.

Різдвяна ж зірка уві сні — передвіщає взаємність у коханні, якщо в сновидінні вас щедро обдаровують господарі, а також близьке щастя, якщо ви ці дари з кимось ділите.

Взагалі ходити з різдвяною зіркою по домівках — знак того, що в житті ви дуже шановані і цінуємо людьми, які вас добре знають з давніх років.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі