Злочинець. До чого сниться Злочинець

Бачити себе в сні в компанії з людиною, яка вчинила злочин — означає, що вас налякають непорядні люди, які постараються використати дружбу з вами у власних корисливих інтересах.

Бачити злочинця, який уникає правосуддя — означає, що ви станете власником секретів, які належать іншим, що загрожує вам небезпекою. Можливо, що люди, які побоюються вас, постараються нанести вам шкоду.

Сонник Хассе
Злочинець, бачити його або мати з ним справу — бути засудженим.

Жіночий сонник
Бачити себе в сні в компанії зі злочинцем — означає зближення з непорядними люди, які постараються використати дружбу з вами у власних інтересах.

Бачити злочинця, який уникає правосуддя — передвіщає знання чужих секретів, що загрожує вам небезпекою. Можливо, що люди, які побоюються вас, постараються нашкодити вам.

Сонник XXI століття
Бачити злочинця уві сні — до новому знайомству.

Переслідувати бігає злочинця — на щастя, йти з ним по дорозі — до великого щастя, вигоді, бути їм уві сні — до досягнення мети, примушувати його увійти в будинок — до розорення сім’ї.

Бачити у сні, що вам загрожують представники мафіозного угрупування — означає, що вас чекають тимчасові труднощі і не варто сильно засмучуватися з цього приводу.

Самому бути членом мафіозного структури і загрожувати будь-кому — до майбутнього гучному і веселого проведення часу.

Боротися уві сні з мафією або намагатися протистояти їхнім діям — означає, що наяву вас чекають фінансові труднощі, складності у виконанні зобов’язань за боргами або оплатах.

Для дівчини знайомство уві сні з мафіозі або членом мафіозного угрупування — застереження: через своїх витівок, капризів і обманів вона може втратити свого коханого або посваритися з ним на тривалий час.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі