Злодій. До чого сниться Злодій

Якщо вам сниться, що ви злодій і вас переслідує поліція — це означає, що вас чекає невдача в справах і ваші стосунки з оточуючими погіршаться.

Якщо уві сні ви самі женіться за злодієм чи впіймали його — значить ви здолаєте своїх ворогів.

Якщо уві сні вас переслідують нічні грабіжники — це передвіщає й наяву ускладнення відносин з вашими противниками. Такий сон попереджає вас про необхідної обережності, особливо у відносинах з незнайомими людьми.

Якщо уві сні пограбований ваш будинок або місце роботи — це означає, що доля зажадає від вас мужності і твердості у відстоюванні ваших переконань. Такий сон обіцяє нещастя безтурботним людям.

Сонник для всієї родини
Якщо уві сні ви бачите злодія, який забирається в вашу квартиру — це означає, що помилки, здійснені вами в минулому, не дадуть вам спокою, поки ви їх не виправите. В іншому випадку вам загрожують великі неприємності.

Якщо ви уві сні зловили злодія — це означає, що на даному життєвому етапі ви в стані «згорнути будь-які гори».

Якщо ви не пропустіть своїх можливостей — вас чекає успіх як у справах, так і в особистому житті.

Якщо ви побачили уві сні злодія, що вкрав у вас щось дуже цінне — це означає, що у вашому оточенні з’явилася людина, яка вас обманює. Вам належить виявити обманщика, інакше ваші благополуччя і спокій будуть порушені.

Побачити в сні покупку краденої речі — означає, що хтось намагається привласнити щось, що належить вам. Можливо, розкриється таємниця, яку ви так довго і ретельно зберігали.

Якщо уві сні ви бачите себе сищиком, який знаходить викрадену злодієм річ ​​- це означає, що в реальному житті ви знайдете те, чого вам так не вистачало.

Сон також — обіцяє достаток і благополуччя, якими будуть винагороджені ваші труди.

Злодієм бачити саму себе — знак душевних мук і переживань. У вашому житті з’явиться ряд складнощів, які все ж будуть дозволені.

Бачити у сні тікає злодія — передвіщає пошук виходів із заплутаних ситуацій, які ви не в силах знайти. Тільки що, здавалося б, знайдене рішення буде постійно від вас вислизати.

Сонник від А до Я
Бачити у сні злодія — до небезпеки, втрати і ворожнечі, багато злодіїв — придбання, успіх у справах.

Якщо молодій дівчині приснилося, що її обікрали в транспорті або магазині — значить, наяву вона може втратити повагу свого друга, якщо не буде тримати в секреті їх відносини, тому її щастя може легко стати об’єктом заздрості і злоби.

Якщо сниться, ніби ви женіться за злодієм чи хапаєте його — наяву здолаєте протистоять вам сили. Якщо уві сні ви уявляєте себе в ролі злодія — то в реальності засмутить свого обранця негідною поведінкою або вчинком.

Якщо вас застали на місці злочину, коли ви виносили речі з чужої квартири — вас неминуче чекає невдача в справах і ускладнення відносин з оточуючими.

Якщо уві сні вас переслідують грабіжники — наяву будьте обережні, особливо з незнайомими людьми. Також можете очікувати ускладнення відносин з противниками ваших переконань.

Якщо вам приснилося, що злодії обчистили вашу квартиру або кабінет — це віщує серйозні випробування наяву: вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб утриматися від необдуманого кроку.

Сонник XXI століття
Побачити в сні злодія — вас чекають клопоти, для дівчини — швидке заміжжя.

Кишеньковий злодій — застереження: хтось намагається нашкодити вам.

Приснився вам злодій, тихо пробирається в будинок — означає вашу впевненість у собі і успіх у справах.

Якщо вам приснилося, що вас пограбували — наяву ви дізнаєтеся, хто ваші недоброзичливці і які їхні плани; для дівчини такий сон — може бути передвістям чиєїсь злості і заздрості.

Якщо вас у сні обікрали по-крупному, не залишивши практично нічого — хороший сон, він обіцяє вам сприятливі угоди, вдалі договори.

Якщо вам приснилося, що ви щось вкрали — такий сон може бути пересторогою: вам не варто ризикувати наяву, так як це може призвести до втрати або збитків.

Красти в людному місці — до банкрутства, у себе вкрасти — до програшу або занепадам в справах.

Крадене уві сні купувати — означає, що наяву вам вдасться домогтися чиєїсь прихильності.

Еротичний сонник Данилової
Якщо ви крадете що-небудь у сні — це означає, що вами керує пристрасть, яка не знаходить своєї реалізації, вам щось заважає. Можливо, ви самотні і давно мрієте зав’язати близькі стосунки з ким-небудь. На жаль, у найближчому майбутньому зміни в особистому житті не передбачаються.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі