Змія. До чого сниться Змія

Якщо жінці сниться, що її кусає дохла змія — значить, злість лицемірного друга змусить її страждати.

Сни про змій — це взагалі попередження про будь різновидах і формах зла.

Бачити у сні звиваються або падають на когось змій — означає боротьбу за існування і докори сумління.

Вбивати уві сні змій — означає, що ви підете на все заради досягнення своїх інтересів або того, щоб з ними рахувалися інші люди. Ви будете святкувати перемогу над ворогами.

Проходити у сні серед змій — означає, що ви будете жити в постійному страху захворювання, а егоїсти будуть зазіхати на ваше місце в дружньому колі.

Якщо у вашому сновидінні змії будуть жалити вас — ви піддастеся злісним підступам, і вороги зашкодять вашій роботі.

Якщо вам сниться, що по зеленій траві до вас повзе плоска плямиста змійка — ви відскакуєте сторону, вона проповзає мимо, і ви забуваєте про неї, як раптом вона знову наближається до вас, збільшуючись у розмірах і, нарешті, перетворюючись в величезного змія, а ви ціною божевільних зусиль успішно уникаєте його нападу і повністю рятуєтеся від цього моторошного бачення — все це означає, що в реальному житті ви скоро уявіть, ніби вами нехтують і не поважають, а ваші справи йдуть все гірше і гірше. Хвороби, занепокоєння, запеклість будуть страшно гіпертрофуватися у вашій свідомості, але все закінчиться благополучно, мнимі лиха будуть забуті, а звалені на себе зобов’язання відкинуті убік, і ви будете задоволені і винагороджені.

Якщо вам сниться, що змія кільцями обвивається навколо вас і вистрілює в вас своїм жалом — значить, ви будете безсилі в руках своїх ворогів, і вам загрожує хвороба.

Якщо уві сні ви тримаєте в руках змію — значить, ви разработаете свою стратегію для повалення ворожих вам сил.

Якщо уві сні ваше волосся перетворяться в змій — виходить, у житті незначні, на перший погляд, події доставлять вам болісне занепокоєння і турботи.

Якщо приснилися вам змії візьмуть химерні обриси — цей сон чреватий для вас бідами, які, втім, розвіються, якщо поставитися до них байдуже, зберігаючи присутність духу.

Побачити або наступити в сні на змій, купаючись або переходячи вбрід річку — означає, що ви будете тривожитися в передчутті чистої радості.

Бачити у сні, як змії жалять інших — означає, що ви скривдите вашого друга.

Бачити у сні маленьких змійок — означає, що ви надасте привітний прийом людям, які будуть нишком обмовляти і ганьбити вас, а також спробують засмутити ваші плани.

Бачити у сні дітей, що грають зі зміями — означає, що ви опинитеся в замішанні, намагаючись розпізнати, де ваші друзі, а де вороги.

Якщо жінка в сні тривожиться за дитину, яка перебуває позаду неї, так як вона чує зміїне шипіння — це означає, що її вмовлять відмовитися від чогось, їй дорогого, заради її ж блага; але пізніше вона, виявить, що була залучена в ганебну інтригу.

Бачити у сні друга, що стоїть на стежці, і змій, загрозливо піднімають голови у нього за спиною — означає, що насправді ви розкриєте змову, організований проти вас і вашого друга.

Якщо ж у вашому сновидінні ви розумієте, що один тримає змій під контролем — значить, якась могутня організація буде діяти у ваших інтересах і відобразить злісні підступи.

Якщо жінці присниться, що вона заворожена змією — значить, її почнуть пригноблювати, але на захист її прав виступить закон і впливові друзі.

Сонник Ванги
Побачити в сні повзе по землі змію — свідчення того, що незабаром вам належить сутичка з лютим ворогом, який після таємних підступів проти вас зважиться на відкриту війну.

Якщо повзе змія отруйна — то навряд чи вам вдасться здобути перемогу над цією людиною, тому що він сильніший і підступніше вас.

Якщо ж повзе змія неотруйна — то ви з легкістю впораєтеся зі своїм ворогом, використавши його підступи проти нього самого.

Побачити в сні клубок змій — погана ознака. Такий сон говорить про те, що навколо вас дуже багато злих, заздрісних людей, які бажають вам краху кар’єри, нещастя в сімейному житті і навіть смерті. Вам слід бути обережніше в спілкуванні з усіма своїми знайомими, бо висловлене вами в пориві пристрасті послужить вам погану службу.

Якщо уві сні вас вкусила змія — то в реальному житті вам належить глибоке розчарування в близькій людині. Протягом довгого часу ви будете шукати причини вашого постійного невезіння, але вам навіть в голову не прийде, що це справа рук людини, якій ви довіряєте. Швидше за все, він вдався до сил чорної магії, поставивши собі за мету зробити ваше життя нещасної.

Побачити в сні мирно зсілу колечком змію — передвістя того, що ваші вороги тільки чекають слушного моменту, щоб завдати вам сильний удар, від якого ви, швидше за все, не зможете оговтатися.

Якщо вам приснилася величезна змія, що здавлює шию людини — то такий сон є поганим знаком. По всій видимості, ви в числі перших дізнаєтеся про смертельну хворобу близької людини. Вам потрібно буде проявити велику силу волі, щоб повідомити про неї родичам хворого і допомогти близькій людині прожити з гідністю і смиренністю свої останні дні.

Побачити в сні змію гігантських розмірів — пророцтво великої трагедії. Настануть часи, коли на Землі буде прищепити Сатана в людській подобі. Це буде час голоду, злиднів, насильства, людських страждань, крадіжки і загибелі мільйонів людей, що живуть на нашій планеті.

Убити в сні змію — знак того, що людство в майбутньому, усвідомивши, наскільки важливо вірити в Бога, знову відкриє всі церкви та храми. Нечиста сила відступиться, бачачи, що люди стали милосерднішими і мудрішими.

Сонник закоханих
Якщо жінці сниться змія — це означає, що кохана людина виявиться обманщиком і зрадником, і це змусить її страждати і переживати.

Якщо ж ви бачите в сні, як змії жалять когось іншого — це означає, що в реальному житті ви зробите проступок, здатний образити вашого коханого.

Якщо жінка в сні переживає за свою дитину, яка перебуває позаду неї, і чує зміїне шипіння — це означає, що їй доведеться відмовитися від любові дорогої їй людини. Згодом вона, ймовірно, буде втягнута в низьку інтригу, через яку позбудеться любові і довіри свого обранця.

Якщо ваш коханий стоїть на стежці серед загрозливо шиплячих змій — це означає, що ви зможете розкрити змову, спрямований проти вас і вашого обранця.

Якщо дівчині сниться, що її заворожила змія — це означає, що її чекають утиски з боку низьких людей. Однак впливовий і любляча її людина зможе допомогти їй справитися з напастю.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Змія уві сні — символізує інтриги, підступність і підлість.

Часто такі сни попереджають — що у кого-то в вашому оточенні під маскою дружніх почуттів можуть ховатися отруйні думки. Жінці — це може вказувати на наявність у неї небезпечної суперниці.

Бачити змій, що загрожують вашій дитині — є нагадуванням про те, що ваші упущення і недогляди у вихованні дітей здатні згубно позначитися в майбутньому.

Зміїний клубок — знак того, що інтриги у вашому оточенні остаточно заплутали ситуацію, і без втрат розплутати її тепер вже немає ніякої можливості.

Волосся у вигляді змій — символ підступних думок і згубних задумів.

Тиснути або вбивати уві сні змій — передвістя серйозного і дуже болючого конфлікту.

В той же час, вичавлювати зі зміїної пащі отрута — означає, що чиїсь інтриги ви можете обернути собі на користь.

Сонник для всієї родини
Спокійно лежить змія — вас чекає відповідальна робота, яка потребує чималих зусиль, але не принесе бажаного задоволення.

Якщо змія переповзає дорогу — хтось вам заважає, діючи нишком.

Сон із четверга на п’ятницю — хтось із ваших близьких друзів підтримає вас в грошовому відношенні, не відкидайте допомогу, вона вам необхідна.

Сон з п’ятниці на суботу — це погана ознака, ваше особисте життя складається не так, як хотілося б, багатьом вашим надіям не судилося збутися.

Вогненний змій — скільки у нього голів, стільки буде у вас онуків.

Вогнедишний змій — до вечері в ресторані.

Якщо змій нападає на вас — в не настільки віддаленому майбутньому вам нададуть можливість зробити дивовижну подорож в безліч країн.

З середи на четвер сон — передвіщає скрутне становище, з якого ви «зі скрипом», але все-таки, виберетеся.

Сонник Нострадамуса
Змія — символ гріхопадіння людини, зла, хитрості.

Побачити в сні повзе по землі змію — означає, що вам слід побоюватися років, які перебувають під її впливом, тобто 2001, 2013, 2025 і т. Д Саме в ці роки над вами нависне реальна загроза опинитися без даху над головою і матеріальних засобів. Швидше за все поруч навіть не виявиться людину, яка допоможе вам подолати трапилися з вами лиха.

Отруйна змія, обвівшая число антихриста — знак того, що в той момент, коли на землю прийде антихрист, активізуються всі найстрашніші людські пороки. Настане час вбивць, злодіїв, гвалтівників.

Побачити в сні неотруйну змію, що наближається до людини — застереження про те, що на чолі одного з могутніх держав земної кулі стоїть людина, яка почне війну проти слабкої держави, але в даний час ще є можливість перешкодити цій людині. Сновидца такий сон попереджає про небезпеку, яку можна уникнути.

Якщо вас у сні вкусила отруйна змія — ви, не бажаючи того, станете причиною дуже великого скандалу, можливо, з вашої вини або з вини когось із ваших близьких станеться політичний переворот.

Якщо вам приснилася величезна змія, що здавлює шию людини — то, значить, цій людині загрожує реальна небезпека.

Сон, у якому ви побачили чорну, гігантських розмірів змію — означає ні з чим не порівнянне зло.

Змія, оповилася навколо жезла — означає зло, яке приховує істину.

Якщо уві сні ви побачили змію, зсілу кільцем — значить, у вас є таємний недоброзичливець.

Побачити в сні нападаючу на вас змію — значить наяву випробовувати лиха і поневіряння.

Убити в сні змію — позбутися від ворога.

Побачити в сні змію з декількома головами — застереження. Ви можете стати жертвою жахливої ​​брехні.

Змія, обриси якої сховані за туманом — є символом ядерної загрози і може означати ядерну ракету.

Сон, в якому ви відчуваєте на собі зміїний погляд — означає пильну увагу до вас дуже впливових і жорстоких людей.

Побачити в сні клубок змій — наяву стати жертвою інтриг і пліток.

Сонник від А до Я
Побачити в сні змій — передвіщає, що ви будете мати ворогів серед жінок і взагалі відчувати на собі вплив злих сил. Якщо уві сні вас намагається вжалити гадюка — то наяву ви відчуєте страждання від зловмисності того, хто видає себе за вашого приятеля. Якщо на вас падають з дерев або з даху извивающиеся і шиплячі змії — це віщує боротьбу за свою любов і переживання з цього приводу.

Якщо уві сні ви вбиваєте змій — то в реальному житті ви здатні пожертвувати всім заради досягнення поставленої мети і зможете змусити рахуватися з цим не тільки друзів, але й ворогів. Йти по лісі, що кишить різними зміями — передвіщає, що вам доведеться жити в неминуще страху, побоюючись викриття ваших непривабливих вчинків, через що не зможете знайти спільну мову з друзями.

Бачити у сні вмираючих від укусів отруйних змій людей або тварин — передвіщає, що ви піддастеся на улесливі вмовляння і зазнаєте невдачі на радість прихованим ворогам. Якщо уві сні ви опиняєтеся жертвою величезного пітона, який стиснув вас у своїх кільцях і душить — значить, ви будете безсилі захистити свою честь і гідність від наклепників.

Брати в руки змій — вам вдасться знайти вихід із найскладнішої ситуації і в самій екстремальній ситуації ви зможете зберегти спокій духу і тверезий розум. Сон, в якому ви бачите себе в образі Медузи Горгони, у якої замість волосся на голові извивающиеся змії — наяву незначні на перший погляд події можуть доставити вам серйозне занепокоєння і головоломні турботи.

Якщо змії, які нападають на вас у сні, раптово окаменевают — це передвіщає, що наяву вас переслідуватиме заздрість недоброзичливців. Якщо при цьому змії застигають у найнеймовірніших і химерних положеннях і позах — в реальному житті вам загрожують біди, які, якщо їх проігнорувати, минуть вас стороною.

Побачити змію, що повзе в вашу постіль — передвіщає зраду, необгрунтовані звинувачення повалять вас в розгубленість. Якщо уві сні ви сильно злякалися, наступивши на змію, яку спочатку не помітили — наяву ви будете переживати в очікуванні результату, від якого залежатиме ваша подальша доля.

Якщо вас у сні вкусила кобра — значить, наяву вас може образити ваш хороший друг. Якщо кобра завдає смертельний укус якомусь тварині, що вмирає в страшних конвульсіях — це означає, що ваші вороги, намагаючись принести шкоду вашій справі, в результаті нашкодять собі.

Бачити у сні свою квартиру, повну вужів та інших безпечних невеликих змій — означає, що ви надасте привітний прийом людям, які будуть нишком гадити вам наклепом і провокувати на мерзенні вчинки.

Якщо у своєму сні ви бачите грають зі зміями дітей — значить, наяву може несподівано виникнути ситуація, в якій вороги опиняться вашими друзями, а друзі — ворогами. Сон, в якому ви намагаєтеся врятувати дитину від змії — означає, що наяву ви погодитеся відмовитися від чогось дуже дорогого для вас заради порятунку когось із близьких.

Бачити у сні змій, нападників зі спини на людину, не бачить їх — означає, що в реальному житті ви викриєте інтриганів, які намагатимуться зганьбити вас. Сон, в якому ви бачите виступ заклинателя змій — передвіщає, що вам доведеться звернутися за допомогою до впливових людей, які зажадають за це високу плату.

Якщо уві сні ви не можете зрушити з місця, загіпнотизовані поглядом втупившись на вас змії — в житті хтось спробує ущемити ваші права, але буде покараний вашими захисниками і друзями. Бачити у сні змію, яка сидить у вас на колінах — загрожує вам приниженням, яке заподіють нові знайомі. Заглядати у сні в колодязь, на дні якого повнісінько змій — ви допустите помилку, якщо надасте довіру стороннім людям.

Англійська сонник
Змії в наших сновидіннях — це вірне втілення ворога.

Якщо Вам сниться, що Ви наступаєте на змії, тисніть їх ногами — значить, у житті Ваші вороги не зможуть зашкодити Вам.

Якщо змії уползают від Вас — значить, Ви переможете своїх ворогів. Але якщо змії у сні обертаються і жалять Вас, то насправді підступні вороги здолають Вас і заподіють Вам багато горя. Це завжди застережливий сон: не допускайте нічийого злого втручання у Ваше життя, не дозволяйте нікому зруйнувати Ваше щастя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі