Зоопарк. До чого сниться Зоопарк

Бачити у сні сидять в клітках звірів — це явний заклик контролювати свої емоції і не давати волі почуттям.

У той же час, якщо звірі в клітинах біснуються або ведуть себе агресивно — такий сон попереджає про небезпеку пригнічувати свої живі почуття, заганяючи проблему вглиб. Якщо ваші емоції можуть доставити вам неприємності, то краще не тримати їх у клітці, а знайти їм будь-якої безпечний вихід.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви бачите себе в зоопарку — наяву це віщує, що вам доведеться зіткнутися з особистостями, готовими напаскудити вам при першому ж зручному випадку і лише певні обставини будуть утримувати їх; від цих обставин і залежить, що саме чекає вас в найближчому майбутньому — удача або неприємності, яких можна уникнути, погодившись з конкретною обстановкою або ситуацією.

Бачити в зоопарку диких тварин, що кидаються по тісній клітці — означає вашу перемогу над ворогами і життєвими негараздами.

Чути в зоопарку рев різних звірів — попереджає про можливі загрози, небезпеки і поганих вістях.

Лев або левиця, побачені в зоопарку — віщують, що ви випробуєте публічне приниження; барс — до зовсім несподіваних і непередбачуваних подій; борсук — вас чекає удача після багатьох і довгих неприємностей.

Сонник XXI століття
Відвідати уві сні зоопарк — передвістя тривалого відрядження або захоплюючої подорожі; хороший сон, в якому ви були в зоопарку з дітьми — він обіцяє вам успіх, збільшення доходу або інші матеріальні вигоди.

Бути уві сні в дельфінарії — до успіхів на роботі, підвищенню в посаді, переведення на більш відповідальну або високооплачувану роботу.

Побачити в сні тераріум — означає, що вам необхідно більше часу приділяти своєму здоров’ю.

Перебувати в сні в океанаріумі — до нових знайомств з надійними людьми, новим друзям або однодумцям.

Сонник закоханих
Відвідувати зоопарк уві сні — до несерйозного сприйняття відносин з близькою людиною. Вам здається, що ваша зв’язок приречена на провал і не триватиме довго.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі