Зрада. До чого сниться Зрада

Зрада друзів і коханих у вашому сні — попереджає про можливі невдачі в якомусь важливому для вас справі. Бути може, у ваших планах на майбутнє є серйозні прорахунки або ж ви просто переоцінюєте свої можливості. У той же час, такий сон зовсім не говорить про те, що наяву ви оточені людьми, здатними на зраду і віроломство.

Самому уві сні стати зрадником — поганий знак. Такий сон показує, що у важкій ситуації вам може не вистачити душевних сил, щоб впоратися зі складним завданням, від чого і справи можуть піти під укіс.

Зберегти вірність у сні і не піддатися спокусі — ознака дуже сильного характеру. Навіть якщо наяву ви не вважаєте себе героєм, повірте вам по плечу великі.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви дізналися, що вам змінили або вас зрадили — такий сон може бути передвістям великих перешкод і труднощів, з якими ви зможете впоратися тільки за допомогою вірних друзів.

Самому бути уві сні зрадником — означає, що наяву вам належить потрапити в ситуацію, в якій ви будете змушені обдурити близької людини.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться, що Ви були майже готові вчинити подружню зраду, але в останню хвилину все ж впоралися з цією спокусою — значить ваша майбутня життя буде шляхом чесноти, і на цьому шляху Вас чекають щастя і благоденство, а Ваші плани та починання найвдалішим чином втіляться.

Якщо ж у сні Ви здійснюєте зраду — це сумний знак насуваються нещасть. Очікування любові буде безплідним, а крах надій змусить Вас тяжко страждати.

Сонник закоханих
Зрада — такий сон попереджає про те, що в справжньому житті ви будете турбуватися, що ваш обранець віддасть вас або вчинить зраду. Однак ваші побоювання безпідставні. Краще поговоріть з ним начистоту — можливо, тоді ви зможете заспокоїтися.

Самому змінити уві сні — означає, що ви, як видно, завели зв’язок на стороні. Однак подумайте, перш ніж продовжити її: що вам може принести зрада людини, яка любить вас? Навряд чи щось хороше. Краще спробуйте зберегти свої відносини з партнером.

Езотеричний сонник
Вам зраджує чоловік, дружина — не сумнівайтеся в їх вірності, що не ревнуйте. Ви змінюєте до докори сумління, не обов’язково через подружньої невірності. Інші види зради (на війні, одного) ви в комусь не впевнені і інтуїція вас не обманює.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі