Зуби. До чого сняться Зуби

Звичайний сон, в якому ви бачите зуби — передвіщає малоприємне зіткнення з хворобою і неспокійними, хвилюючими вас людьми.

Якщо вам присниться, що ви позбулися зубів — вас чекають нещастя.

Якщо уві сні лікар вирвав вам зуб — вас чекає жахлива, затяжна хвороба.

Якщо уві сні ви спостерігаєте належне людині кількість зубів у себе в роті — значить, після численних випробувань до вас повернуться втрачені коштовності.

Якщо уві сні ви чистите або полощете зуби — це означає, що від вас буде потрібно величезна боротьба, щоб зберегти ваше щастя.

Якщо вам присниться, що у вас в роті штучні зуби — значить, вам слід очікувати суворих випробувань, які обрушаться на вас, і вам належить їх подолати.

Якщо уві сні ви втрачаєте зуби — вас чекає великий тягар, який розтрощить вашу гордість і погубить вашу працю.

якщо вам присниться, що вам вибили зуби — значить, вам слід уважно поставитися до своїх справ, тому що вороги не дрімають.

Якщо уві сні ваші зуби руйнуються або зламані — значить, ваша робота або здоров’я постраждають від надмірного навантаження.

Якщо вам сниться, що ви випльовуєте свої зуби — значить, хвороба загрожує вам або вашим рідним.

Неправильні зуби з якимись вадами — найжахливіший сон. Він загрожує багатьма нещастями тому, хто його бачить. Це і злидні, і крах особистих планів і надій, і хвороби, і нервове виснаження навіть у здорових досі людей.

Якщо у вас у сні випаде один зуб — це означає сумні звістки; якщо два — то смугу невдач, в які сновидец буде вкинуто через власну недбалість; якщо ж випадуть три зуби — підуть дуже серйозні лиха; якщо ви бачите, що у вас випали всі зуби — це означає, що грядуть нещастя.

Якщо вам сниться, що ваші зуби зіпсувалися і ви висмикнули їх — значить, голод і смерть очікують саме вас.

Якщо вам сниться, що з ваших зубів злітає наліт, від чого вони стають здоровими і білими — значить, ваше нездужання — тимчасове; коли воно пройде, ви одумаєтеся, і усвідомлення виконаного обов’язку буде радувати вас.

Якщо уві сні ви захоплюєтеся білизною й досконалістю своїх зубів — вас чекають милі вашому серцю друзі й вся повнота щастя, яку тільки може дати здійснення бажань.

Якщо уві сні ви, висмикнувши один з ваших зубів, втрачаєте його, а потім шукаєте язиком в роті западину, не знаходячи її, і ви залишаєте цю загадку нерозгаданою — то це означає, що вас чекає зустріч з якоюсь людиною, якій ви зовсім не бажаєте і якою ви захочете знехтувати. І тим не менше ця зустріч відбудеться. А надалі ви будете продовжувати бачитися з цією людиною і, незважаючи на косі погляди друзів, одержувати від цих зустрічей хвилююче вас задоволення.

Якщо вам сниться, що ваш стоматолог прекрасно очистив вам зуби, а на наступний ранок ви виявляєте, що вони знову пожовкли — це означає, що ви довірите захист своїх інтересів якимось людям, але скоро дізнаєтеся, що вони не встоять перед улесливими обіцянками якогось спритного обманщика.

Сонник закоханих
Якщо уві сні ви захоплюєтеся своїми білими і красивими зубами — це обіцяє щастя в любові і процвітання.

Сон, в якому ви втрачаєте зубів або зуби у вас нерівні і некрасиві — не віщує нічого доброго. Закоханим такий сон — обіцяє розрив відносин.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Зуби у сні — символізують вашу силу, а також проблеми, які зачіпають вас за живе.

Бачити у сні свої зуби здоровими і міцними — знак того, що серйозні неприємності вам не загрожують і з будь-яким питанням ви впораєтеся легко і просто.

Хворі — віщують проблеми і ускладнення, до яких ви ризикуєте виявитися не готовими. Часто такі сни вказують на неприємності, пов’язані з родичами.

Лікувати уві сні — знак хворобливих конфліктів з близькими або знайомими.

Випав або вибитий — передвістя невдачі, яка може на якийсь час вибити вас з колії і позбавити сил. Можливо, вам не варто братися за вирішення якогось питання.

Втім, якщо зуб випадає без болю і ви не відчуваєте у сні ніяких неприємних емоцій — сон говорить, що, відмовившись від вирішення якоїсь проблеми, ви можете відчути полегшення.

Якщо ж у сні ви бачите, як у вас зуби випадають один за іншим — такий сон попереджає про те, що, піддавшись обставинам, ви ризикуєте опинитися в смузі невдач.

Рвати хворий зуб у сні — означає, що вам краще махнути на якусь наболілу проблему рукою і змиритися, ніж намагатися її вирішити, доставляючи мучення і собі, і іншим.

В той же час, якщо в сні вам вдається витягнути застряглий в зубах шматок їжі, який дошкуляв вам — такий сон віщує швидке рішення якоїсь наболілої проблеми.

Сонник Хассе
Мати штучні зуби — фальшива любов; виривати — порвеш відносини з набридливої ​​особливою; пломбувати — впорядкувати свої справи; випадають або хитаються — смерть в сім’ї; мати дуже погані — хвороба; чистити — працювати на інших; вставляти нові — сумнівне справу з’ясуватися; красиві, білі — здорове потомство; золоті — багатство.

Сонник від А до Я
Бачити у сні власні зуби, які ви чистите — знак того, що наяву вам доставлять занепокоєння настирливі прохачі, у яких не все в порядку з головою.

Бачити у себе в роті штучні зуби — передвіщає оманливі почуття і нещиру любов.

Випадають або хитаються в яснах зуби — віщують близьку смерть в родині.

Сон, в якому ви втрачаєте своїх зубів — означає прийдешні нещастя.

Бачити себе в сні беззубою, шамкає карго — означає, що у вас немає ні здібності, ні можливості влаштувати свою кар’єру так, як цього хотілося б вам самій.

Бачити у сні беззубими інших людей — говорить про те, що ваші недоброзичливці безсилі в своїх спробах зганьбити вас.

Виривати у сні зуби у стоматолога — передвіщає розрив відносин з обридлої особливою.

Пломбувати зуби — знак того, що наяву приведете свої справи в повний порядок.

Вставляти нові зуби — значить, сумнівну справу з’ясується і вам не доведеться більше ламати над ним голову.

Золоті зуби уві сні — віщують спроможність і незалежність.

Бачити свої зуби здоровими, красивими і білими — будете мати здорове потомство.

Бачити, як хтось чистить зуби — доведеться працювати не на себе, а на інших, заробляючи копійки.

Якщо уві сні у вас сильно розболілися зуби — значить, після численних поневірянь досягнете виконання свого прохання.

Полоскати зуби лікарським розчином — наяву вам доведеться докласти масу зусиль, щоб не упустити своє щастя.

Кусати зубами неїстівні предмети — означає, що вас чекають суворі випробування, які обрушаться на вас неждано-негадано.

Якщо при цьому ваші зуби кришаться — вам доведеться поступитися власною гордістю заради блага сім’ї.

Зламати уві сні зуб — значить, ваша робота або здоров’я постраждають від надмірних навантажень.

Випльовувати зуб — до нездужання когось в сім’ї або у родичів.

Сон, в якому вам хтось вибиває зуби — означає, що ви недостатньо серйозно ставитеся до своїх обов’язків як вдома, так і на роботі.

Якщо при цьому ви розлучаєтеся зі своїми зубами без всякого болю — наяву це обіцяє благополуччя.

Бачити у когось зуби з неправильним прикусом — поганий знак, що передвіщає крах багатьох планів і надій, душевний розлад і важку хворобу.

Зуби з щербинами або почорнілі — віщують успіх у справі. Кровоточать від цинги, тобто авітамінозу, зуби пророкують смерть знайомих.

Якщо уві сні у вашої дитини випав один молочний зуб — наяву вас чекають негативні наслідки власної благоглупості.

Два випали зуба — причиною нещасть будуть недбалість і необережність, а три взагалі віщують невідомо які напасті.

Лишається уві сні всіх до єдиного зубів — у вас просто не вистачить грошей на лікування усіх хвороб, які наваляться і на вас, і на вашу сім’ю у повному складі, причому одночасно.

Виривати зуби самостійно — такий сон говорить про те, що ви в змозі змусити себе зробити майже неможливе, якщо це необхідно для щастя коханої людини.

Жовті прокурені зуби уві сні — віщують зраду одного з подружжя в сім’ї.

Зуби з застрягла в них їжею — говорять про те, що у ваш будинок прийдуть достаток і благополуччя.

Колупати у сні в зубах зубочисткою — досягнете пересичення в житті буквально у всьому.

Якщо хтось уві сні хвалиться своїми білосніжними, ідеально рівними і бездоганно правильними зубами — його чекають зустрічі, які не принесуть радості, і удача, яка обернеться прикрістю.

Бачити красиві зуби у себе — означає майбутню розмову з людиною, яку ви не захочете прийняти у себе в будинку, але майбутнє покаже вашу недалекоглядність, коли ця людина стане широко відомий.

Бачити у сні у себе відросло, як у вампіра, ікла — це знак того, що ви в глибині душі не довіряєте своїм друзям і готові вчепитися в горло будь-кому, хто зазіхне на ваші кровні інтереси.

Зуби, що сидять в непомірно опухлих і почервонілих яснах — означають можливість простудних захворювань з високою температурою і довгим постільною режимом.

Хвороба зубів, яка призвела до величезного флюсу і набряклою щоці — передвіщає отримання прибуткового місця або заняття.

Білі металеві фікси на зубах — кажуть про майбутні труднощі в бізнесі та підприємництві.

Сонник XXI століття
Сон, в якому ви бачите білі і здорові зуби — передвіщає вам хороше здоров’я і успіх у справах; хитаються або випадають зуби — знак майбутніх неприємностей або непередбачених проблем.

Вставляти у сні зуби — до благополуччя, втратити їх — до любовних пригод, особливо для жінок.

Вирваний зуб бачити — до майбутньої радості, зламаний зуб — до сварки з одним.

Бачити у сні людини без зубів — означає, що вашим ворогам не вдасться вас зганьбити або принести збитки у справі.

Якщо ж ви бачите беззубим себе — це віщує вам складності в професійному зростанні або проблеми зі здоров’ям.

Побачена у сні зубочистка — може бути символом майбутньої образи, можливо, від друзів або родичів.

Клацати уві сні зубами — передвістя того, що вам незабаром доведеться виправляти результати своїх необдуманих вчинків; чути у сні, як хтось клацає зубами — до отримання неприємного звістки або повідомлення.

Побачена у сні зубна паста — знак того, що вам необхідно подбати про своє здоров’я.

Англійська сонник
Побачити в сні людини з білими правильними зубами — знак того, що Ви зустрінете прекрасну дівчину, на якій одружитеся.

Якщо ж у Вас у самого дуже погані зуби — сон передвіщає Вам хворобу.

Якщо уві сні випадає зуб — це до втрати друга або родича; якщо ж випадають всі зуби, це передвісник хвороби або біди.

Якщо у Вас у сні болять зуби — це сон із зворотним глуздом, що означає, що Вас чекають радості і задоволення.

Якщо уві сні Вам свердлять здоровий зуб — це означає переїзд, а для сімейних — збільшення сімейства.

Рейтинг статті:
(3 голосів 2,00 середній з 5)

Коментарі