Зубр. До чого сниться Зубр

Бачити у сні зубра — знак несподіваної зустрічі з відчайдушним і ризиковим людиною, бахвалящімся своєї відчайдушністю і невгамовної відвагою.

Бачити в сні себе верхи на зубра — передвіщає звільнення при скороченні на роботі.

Той, що біжить зубр — до аварії або нещасного випадку, який мирно пасеться — ваші витрати стануть перевищувати доходи.

Сонник закоханих
Зубр — характеризує вашого партнера як добру людину, але з дуже розвиненим почуттям власної гідності. Це часто відбивається на ваших відносинах, приносячи в них небажані сварки.

Мертвий — до розриву зі старим партнером, відносини з яким вже давно набридли вам.

Гладити уві сні — до вашого прагненню підпорядкувати людини, яка надмірно гордий і самовпевнений. Ви не досягнете взаємності бо не зможете закохати його в себе.

Тікати від зубра — до вашого прагненню у що б то не стало зберегти незалежність. Будь-яка спроба обмежити вашу свободу веде до сварок і скандалів. Ви ненавидите, коли хтось втручається у ваші справи, тому в особистому житті вас, швидше за все, чекає самотність.

Сонник Фрейда
Зубр — символізує характер вашого партнера: доброго, але з рідкісним гіпертрофованим почуттям власної гідності, яке часто негативно відбивається на вас, тому що поступово переростає в манію величі.

Якщо вам наснився мертвий зубр — в реальному житті це обіцяє вам звільнення від давно обридлого партнера (партнерки). Ви будете сумніватися в тому, чи варто розривати обридлі відносини, тому що втрутиться почуття жалості.

Якщо уві сні ви тікали від зубра — значить, насправді ви не терпите насильства над своєю волею. Будь-які зазіхання на вашу свободу кого б то не було завжди закінчуються моторошним скандалом і з’ясуванням відносин. Як же ви мислите собі стосунки з протилежною статтю, якщо не дозволяєте його представникам втручатися у ваше життя?

Якщо уві сні ви гладили зубра — це говорить про те, що насправді ви задалися метою підпорядкувати собі людину, яка відрізняється досить гордим і свавільним характером. Ваша затія буде невдалою, оскільки підпорядковувати собі волю такої людини — заняття спочатку безрезультатне і абсолютно марна.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі