Звинувачувати. До чого сниться Звинувачувати

Бачити у сні, що ви звинувачуєте когось у низьких вчинках — означає, що у вас будуть сварки з підлеглими і вашу гідність постраждає.

Якщо уві сні звинувачують вас — є небезпека, що ви будете причетні до поширення пліток хитрим і навмисним чином.

Сонник Хассе
Звинувачувати самого себе — щастя і популярність; дружину — погані вісті; бути обвинуваченим — чекай неприємностей.

Сонник Білого мага
Бачити у сні, як вас звинувачують — ви зробили якийсь не дуже хороший вчинок і тепер боїтеся, що про це дізнаються.

Якщо вас звинувачували в чомусь справедливо — значить, краще розповісти про те, що ви зробили, інакше потім, коли відкриється вся правда, буде погано в першу чергу вам: усе від вас відвернуться, вважаючи безчесним людиною.

Якщо ви ясно пам’ятайте, що обвинувачення, яке прозвучало у сні, було несправедливим — можете заспокоїтися, те, що ви зробили, не так вже й страшно, хвилюватися не варто. Навіть якщо хтось і дізнається про все, нічого страшного не станеться, тому що провину ви відчуваєте через незначну дрібниці, дрібниці.

Самому уві сні звинувачувати когось — до тривалих клопотів, пов’язаних швидше за все з навчанням. Можливо, хтось із вашого керівництва змінить посаду і вам доведеться звикати до нового начальника, який спочатку вам не сподобається, більше того, ви порахуєте, що це особливо збочений варіант самодура і тирана. Але краще відразу, ще до того, як ви в реальному житті зіткнетеся з цією проблемою, зрозуміти, що ваш майбутній начальник самий звичайний, досить відкритий і товариська людина; те, як він себе веде, не що інше, як маска, що надівається для того, щоб відчувати себе більш впевнено.

Якщо уві сні ви нічого не могли зробити, хоча точно знали, що обвинувачений людина невинна — значить, наяву вас чекає подібна ж ситуація. І від вас залежатиме, можна сказати, доля цієї людини, бо саме у ваших силах довести його невинність.

Якщо ви візьмете себе в руки і скажете всім правду — все скінчиться добре, і він не постраждає. Але якщо ви здрейфите, побоявшись бути звинуваченим у чомусь поганому, то людини «засудять», і він сильно постраждає.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі