Звук. До чого сниться Звук

Чути в сні звуки людського голосу — знак набуття надії. Якщо ці звуки гучні — наяву вас чекає прибуток, якщо тихі — вороги вам будують підступи, гомін натовпу — означає, що найближчим часом ваша участь у розмовах буде в основному зводитися до вислуховування чужих думок.

Звуки співу — означають радість і щасливе товариство. Якщо ці звуки мажорні — це віщує незвичайно приємний збіг обставин, удачливість у всьому, якщо мінорні — міцне здоров’я і підтримку друзів.

Приємні, мелодійні звуки музики — передвістя життєвих благ і широкої популярності, величаві — до довгої дружбу і надійному добробуту, бравурні — пощастить у коханні. Чути в сні звуки акордів — до щасливого співжиття. Звуки оркестру — будете чарівні і чарівні.

Сон, в якому вам чуються звуки акордеона — обіцяє вам участь у якомусь розвазі і позбавлення від сумних дум про минуле. Звуки арфи — означають, що якесь вигідна справа завершиться для вас вельми невтішно. Звуки гітари — сприятливий знак: ви потрапите в нове цікаве суспільство, де несподівано зустрінете старого знайомого і ваша любов спалахне з новою силою. Звуки органа — означають, що вас чекає втомлива робота і, можливо, втрата друзів або положення в суспільстві.

Чути в сні звуки оплесків — означає, що на вашу долю випаде багато задоволень або велика прибуток. Звуки грому уві сні — віщують погіршення ваших справ, незліченні турботи і близьку біду. Почути звуки стріляючих гармат — означає можливу втрату роботи або скандальні події, ставлення до яких кине тінь на вашу репутацію. Звуки працюючих інструментів — віщують достаток і благополуччя.

Чути в сні звуки, що видаються дикими звірами — значить отримати попередження про загрозу вам небезпеки.

Несамовиті звуки, повні передсмертних страждань — віщують серйозний нещасний випадок з кимось із ваших знайомих і великі турботи у вас.

Звуки, які видають побачені вами уві сні домашні тварини — також віщують безліч самих різних клопотів. Доносяться здалеку крики осла — означають успішний розвиток ваших справ, завдяки чому ви зможете позбутися боргів і поступово розбагатіти. Чути голосний крик осла — передвіщає публічну образу, яке завдасть вам людина, не має поняття, що таке честь і гідність. Цей сон може передвіщати вам початок якогось заморочливого справи.

Гоготание гусей у сні — передвіщає нещастя, помилкові чутки і обмови. Ранкове спів півня — хороший знак, що пророкує молодим вдалий шлюб і достаток у домі. Однак якщо півень кричить посеред ночі або кукурікає ввечері, вам не раз доведеться пролити сльози.

Чути в сні кудкудакання курей — означає, що вас спіткає раптове потрясіння, викликане звісткою про несподівану важкої хвороби у вашому оточенні. Виски і нявкання кішок у сні — знак того, що ваш уявний друг робить все можливе, аби заподіяти вам якомога більше шкоди.

Чути в сні квакання жаб — означає, що ви скоро поїдете відвідати друзів, але ця поїздка не доставить вам радості. Стрекотіння коника — означає, що якісь справи, в які ви вклали чимало коштів, незабаром принесуть очікуваний дохід.

Сон, в якому ви чуєте лісові звуки, в основному спів, щебет і свист птахів — передвіщає вам задоволення, вигоду і прибуток. Стук дятла — до утомливих розмов про високі матерії. Голос зозулі, чуту вами уві сні — до гірких переживань, які доставить важка хвороба гаряче коханої людини.

Чути в сні звуки пострілів, що розносяться по лісу — означає, що вчинки, які ви збираєтеся зробити, принесуть вам не користь, а шкоду.

Англійська сонник
У сні чути звуки музики, що ллються в тихому повітрі, або слухати будь-які приємні гармонійні звуки — означає, що у Вас буде довге і щасливе життя. У любові це означає, що Ваш коханий буде ставитися до Вас ще миліший, ніжніше і щирою. Подружжя для Вас буде щасливим. Це сон сприятливий для всіх людей.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі